Dodaj komentarz44 myśli nt. „Nudzi Ci się? Zobacz konia w UFC

   1. Nitek De Kuń

    @Goblin_Wizard

    Była godzinka z Destiny 😉 Do kawki.

    Oprawa mocno taka sobie, ale nie zdawałem sobie sprawy, że w to gra się jak w poważną wersje Borderlands. Loot, cyferki z przeciwników, bossowe, randomowe eventy z bossami, kupa sprzętu i fajność polegająca na tym, że mijasz się na tych mapach z innymi graczami o ile jakiś jest w pobliżu, więc niczym w MMO możesz zawsze z kimś chwilę pobiegać. Fajna sprawa, zdecydowania do pogrania na dłużej, choć już widzę, że skutecznie rzucili haczyk, bo nie mogłem się oderwać.

  1. lemon

   @projan

   Jeśli “w ogóle trochę”, to nie jesteś jedynym. 😉 Ale fakt, ostatnio nie jestem na bieżąco z MMA.

   Próbowałem wczoraj oglądać strima, ale lag był straszny (np. w Destiny Nitek idzie po jakiejś kładce na zewnątrz, a za chwilę bęc i już się strzela z kosmitami w interiorze) i co chwila net mi padał – no nie dało się.

   PS Właśnie sobie zdałem sprawę, że w tej grze biją Konia.

    1. Nitek De Kuń

     @projan

     Jest niesamowita różnica w sterowaniu chłopami jakiejkolwiek wagi a kobietami. Wystarczyły dwa wieczory na streamie i nie umiem grać kolesiami, bo czuć że wolni, ociężali i z większym pierdolnięciem.

     Lagi streamowe raczej są lokalnie. Nie widziałem nic u siebie czy to podczas rozgrywki czy to patrząc na telefon z którego piszę komcie 😉 Lag generalnie jest w samej rozgrywce, rzędku z 10sekund, bo kiedy ja już poskładany jestem, stream tego jeszcze nie puszcza, ale obraz jest płynny.

     Nie bardzo też wiem jak mikrofon zadziałał wczoraj, bo podpiąłem ten co używam do luźnych, zamiast tego co dali z ps4. No i mało gadania, bo późna pora, chata śpiąca, ja po trzech to trzeba się pilnować 😉

       1. Nitek De Kuń

        @mokraTrawa

        Chyba nie. Jest jeszcze Ustream, ale nie znam dziada. A tu na Twitchu i konta macie i komcie lecą.
        Z ustawień jest prosto, bo po co więcej. Można włączyć widok z komciami, ale wtedy na streamie też obraz mniejszy co jest bez sensu. Dlatego patrzę na komórę na komcie i poniekąd streama.

        I dotykam się, bo jestem narcyzem.

     1. Nitek De Kuń

      @Tasioros

      To Beta, pięć misji dla samotnika zdaje się polegających na czymś + jedna misja eksploracyjna, gdzie można biegać po mapce do woli i robić jakieś tam misyjki. Ciekawy patent, w innym przypadkach misje kończą się, kiedy wykonamy cel, a w tej eksplorce, aż nam się mapa znudzi.
      Na końcu czeka multi, ale jestem taki zaśniedziały, że muszę spędzić tam trochę czasu, żeby zrobić coś więcej niż biec do przodu. Póki co zaliczyłem fest łomot.

Powrót do artykułu