Dodaj komentarz15 myśli nt. „Nowy materiał z Quantum Break

      1. aihS Webmajster

       @Stah-o

       GoWy 1 i 2 przeszedłem wzdłuż i wszerz, solo i w coopie na poprzedniej generacji, a multi nie dla mnie więc UE mi zbędne. Dopiero co kupiłem FH2. Na FM6 przyjdzie czas. Z Halo to poluję na tanie MCC bo grałem tylko w trójkę i nie skończyłem więc nie mam po co brać się za Guardians.

  1. Wyspa

   @Stah-o

   Opłaca się mieć w końcu tego Xboxa? Znaczy ja wiem każdy zachwala to co ma ale tak patrząc z boku i ciągle rozważając zakup konsoli to po prawdzie ja mierząc opłacalność zakupu w Exclusivach dostępnych, najlepiej wypada… Wii U 😀
   Ostatnio poza nielicznymi wyjątkami mam wrażenie ze wszystko co trafia na PS4 albo Xbone prędzej czy później jest na PC…
   Przy czym PS4 jeszcze by się u mnie japońszczyzną dostępną ratował 😛

   1. Stah-o

    @Wyspa

    Wszystko zależy tylko i wyłącznie od twoich preferencji. Ja z SONY byłem od zawsze. Na pierwszego playaka zarobiłem na zmywaku w UK (jeszcze przed naszą akcesją do unii). Playstation 2 ukradli mi bydlacy z mieszkania w Warszawie, gdzie wykonali mi włam. Następnego dnia kupiłem nowy egzemplarz. Z playakiem 3 mnóstwo zajebistych chwil. I nagle postawiłem na półce x360 (miał być tylko do exów) i koniec – wpadłem – miłość od pierwszego wejrzenia. Cudowny pad, którego nie musisz podłączać kablem co 2 dzień do konsoli, świetny serwis live, mnóstwo grających online, internet obsługiwany pełną parą. X1 jest jeszcze lepszy w każdym calu. Musisz jednak sam wybrać – nie słuchaj nikogo 🙂

   2. MusialemToPowiedziec

    @Wyspa

    Mam wrażenie, że MS przy dość miernych wynikach sprzedaży swoich exów oraz niedużej liczby sprzedawanych konsol (w porównaniu do Sony) zastosuje starą dobrą taktykę “wydać część pierwszą, a potem olewać ciepłym moczem, wiedząc że przynajmniej część osób kupi konsole”.

     1. MusialemToPowiedziec

      @Stah-o

      Sony niedawno chwaliło się 30 milionami, MS jeszcze się 20tką nie chwalił.

      Jak się porównuje wyniki sprzedażowe gier, to w niektórych przypadkach nawet PC wyprzedza XB1, a nie wiem, czy jest jakakolwiek multiplatforma, co się lepiej sprzedała na XB1 niż na PS4.

       1. MusialemToPowiedziec

        @Stah-o

        To zobacz news sprzed miesiąca: http://www.playstationlifestyle.net/2015/10/19/september-2015-npd-ps4-1-selling-console-tops-software-sales-well/ : “For a fifth straight month the PlayStation 4 was the #1 selling console in the United States, the NPD revealed today as part of their September 2015 report, which totaled sales from August 30 – October 3.”

        Jedna czy dwie jaskółki wiosny nie czynią. Zresztą, pod koniec zeszłego roku XB1 także był “de beściak”, a w styczniu znowu dostał kopa i leżał, PS4 triumfowało przez niemal cały 2015 rok, poza kwietniem i teraz październikiem.

Powrót do artykułu