Nowe trendy – beta Battlefield Hardline za darmo i bez Premium

Nitek dnia 15 stycznia, 2015 o 9:31    9 

Co prawda nie wiadomo kiedy, ale wiadomo w co i na czym.

Do dyspozycji podczas bety zostaną oddane dwa tryby. Klasyczny conquest dla 64 graczy, gdzie będziemy bronić punktów na mapie oraz Hotwire, wariant zabawy w którym zamaskowani i niegodziwi będą starali się utrzymać w posiadaniu konkretne pojazdy. Tak, pościgi, mniej więcej. Podczas bety będzie można odkryć wszystko, albowiem nie będzie żadnych ograniczeń jeśli chodzi o postęp postaci. Nie bardzo jednak wiem czy przeniesie się do pełnej gry.

Nie wiadomo kiedy beta ruszy, ale grać będzie można na szeregu opiekaczy domowych PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One i PC. Mam nadzieję, że do tego czasu ogarną tą czcionkę na stronie z obwieszczeniem w linku poniżej, bo wstyd.

Dodaj komentarz9 myśli nt. „Nowe trendy – beta Battlefield Hardline za darmo i bez Premium

      1. MusialemToPowiedziec

       @Nitek

       Das duck?

       Po sprawdzeniu: a, mamy powtórkę z początków tego całego Gamer Gate, gdzie znowu mamy babkę zamieszaną w robienie gier i jednocześnie w bliskich stosunkach z dziennikarzem.
       Tyle że tym razem sprawa jest o tyle bardziej korupcjogenna, że tym razem dziennikarz podpisał się bezpośrednio pod artykułami promującymi gry, z którymi jest ona związana.

Powrót do artykułu