Dodaj komentarz8 myśli nt. „Nintendo wreszcie pokazało nową konsolę

 1. Fantus

  Ja mam wrażenie, graniczące z pewnościa, że oni ciągle starają się sprzedać raczej pewien “imidż” i styl, a nie konsolę jako taką. Zresztą konsola jest chyba cały czas taka sama, zmienia tylko kolor. Pprzynajmniej tak to wygląda z mojej perspektywy 🙂

  I tak poza Japonią nikt tego nie kupi.

 2. Zebulah

  Pomysł fajny. Od dawna marzy mi się, że PCMR też kiedyś będą mogli tak mobilnie grać.
  Co prawda zaskoczył mnie pozytywnie kilka miesięcy temu netbook 11,6 cala, 1,2 kg, ale Crysis na takim sprzęcie to raczej jeszcze długo nie pójdzie.

 3. Goblin_Wizard

  Żeby z czymś takim wyjść trzeba brać plecak bo przecież w spodnie nie wejdzie (a nawet jak wejdzie to może się łatwo uszkodzić). No i jakieś pudełko bo w plecaku ekranik.. wiadomo. Czy wychodząc z psem będzie mi się chciało brać plecak? Jasne.. . W przypadku jakiś dłuższych tras autobusem czy samolotem to jeszcze ma jakiś sens, ale poza tym nie widzę zastosowania. To coś jak sprzęt Apple’a. Można się polansować na dzielni, ale to tyle.

  Jak długo trzyma bateria?

 4. emperorkaligula

  jako ktoś na kąsolach nintendo gra w 99% w domu i sam (novelki, rpgi, taktyczne) meh wielkie. na początek żadnej ciekawej gry, po pół roku/roku może coś dla mnie się pojawi i będzę rozważał zakup.

  szmery bajery z odczepianiem i doczepianiem, a ja ciągle czekam na przypisywanie gier do konta, a nie do sprzętu 😀 może tym razem?

Powrót do artykułu