Nigdy o to nie prosiliście, ale Deus Ex Mankind Divided przeceniono o 70%

Nitek dnia 3 lutego, 2017 o 15:59    9 

To właściwie trochę smutne.

Sam Deus nie jest jakąś specjalnie starą grą. Nawet niektórzy wielbili ją mocno. Sam podwchodizłem do niej jak pies do jeża, ale finalnie zmaknąłęm tę opowieść po jakichś 30 godzinach, ale też niespecjalnie sobie chwalę. Wręcz śmiem twierdzić, że było dość płytko, a o wiele lepiej poradził sobie Dishonored 2, jeśli chodzi o kombinatorykę i ciche zabawy. Questy też w Deusie były taki se. Cały taki był, acz może się podobać.

Zwłaszcza, że leży właśnie na Steamie za 14.99e

Aha, Square też seria przestała się widzieć, bo tymczasowo zawiesili prace nad czymkolwiek związanym z Deusem. Może to i dobrze. Na pewno.

Dodaj komentarz9 myśli nt. „Nigdy o to nie prosiliście, ale Deus Ex Mankind Divided przeceniono o 70%

  1. BlahFFF

    “Wręcz śmiem twierdzić, że było dość płytko, a o wiele lepiej poradził sobie Dishonored 2, jeśli chodzi o kombinatorykę i ciche zabawy. Questy też w Deusie były taki se. Cały taki był, acz może się podobać.”

    Mimo, ze kupilem na premiere to zagrac i ukonczyc mialem okazje w zasadzie dopiero w grudniu. Sama gra nie jest zla, choc gorsza od jedynki. Niektore zadania dawaly rade, ale mam wrazenie, ze nawet mimo przesuniecia premiery i tak gra robiona byla na szybko. Ten fragment gry, ktory byl pokazywany na samym poczatku (z Ruckerem) jest zdecydowanie bardziej szczegolowy a sam Rucker w trakcie rozmowy z nim lepiej “zrobiony” (mimika, dialogi, animacje, model postaci) niz cala reszta gry. Zeszlo mi w sumie z gra ok 40h wiec za 15 euro mozna sie skusic.

Powrót do artykułu