Dodaj komentarz14 myśli nt. „Niemal pięć minut rozgrywki z Mass Effect Andromeda

 1. Revant

  Wygląda na bardzo zachowawczą ewolucję. Podoba mi się to co widzę, bo po ograniu trylogii chętnie bym wrócił do takiej formuły, ale najbardziej ciekawi mnie ile ta gra weźmie do siebie rzeczy z DA:I. Oby jak najmniej 😉 anyway, tryb wiedźmińskich zmysłów potwierdzony xD

 2. emperorkaligula

  nie mieliśmy być jakimś pionerem w nowym systemie? pokazali te same rasy, znowu jakiś podrzędnych szemranych typów co od razu z gnatem wyskakują, a rozwalamy ich jednym spojrzeniem. po mojemu jak nic znowu zostaniemy kosmicznym szeryfem i uratujemy wszechświat. w sumie to dobrze będzie jak dostaniemy połowę tego – ciąg dalszy teraz się w dwójce zapodaje.

  fabularny hajp? zero. walka hajp? boli od samego patrzenia. do tego wrzucili chyba na siłe craft i tryb detektywa.

  1. Probabilistyk

   @emperorkaligula

   też i do @lemon,
   Nie wiem czy to nie wynika z tego, że pierwotny team, który miał sklecić ME4 został rozjebany, to znaczy szef teamu nie podołał i nastąpiły zmiany w składzie, które połączone z krótkim terminem (wszak ile można odwlekać obiecany produkt?) musiały spowodować cięcia. Teraz nie mam pod ręką źródła, ale sporo niepokojących wieści płynęło przez ostatni rok na temat tego tytułu.

Powrót do artykułu