Niech nowy Hitman będzie jak ten stary

Nitek dnia 16 czerwca, 2015 o 7:42    4 

Mamo, proszę.

Zastanawia jednak plan Square na to wydawnictwo, które ma się rozrastać z czasem. Na ps4 trafi także sześć eksluzywnych kontraktów. Zabawa zacznie się 8 grudnia, a historia znajdzie swój finał w 2016. Kontrakty w odcinkach. Chciałbym żeby się udało.

Szczypta marketingowego pitu pitu

“This is new ground for HITMAN, coming out digital first enables us to do something new, bold and exciting,” said Hannes Seifert, Studio Head at Io-Interactive. “We are building a live, expanding and evolving world of assassination where we continuously develop the game, listening closely to the players as we release new locations, missions and hits as soon as they are ready – where $60 and not a dollar more gets you full access to the experience.”

Dodaj komentarz4 myśli nt. „Niech nowy Hitman będzie jak ten stary

 1. Revant

  Ale odmłodzili Agenta 47 ^_^ mimo bycia fanem serii, nadal mam nierozpoczętą ostatnią część i na najnowszą to w sumie nie czekam. Ubisoft ostatnio kompletnie nie radzi sobie ze skradankami (ostatni Splinter Cell, czy też Hitman), za to lubi ostre rozwałki.

  1. WarNerd_PL

   @Revant

   Kurcze, no nie wiem co Ci napisać. Absolution leżało u mnie na dysku chyba z rok, bo jakoś nie mogłem się przekonać, ale jak już zasiadłem, to zdarzało mi się grać do 2-3 w nocy. Wciągło.
   I ostatni SC też mi się podobał. Głupie było jak zeskakiwał z koła lądującego samolotu, ale ogólnie gra bardzo fajna.

Powrót do artykułu