Nie zapomnijcie o otwartej becie Overwatcha

Nitek dnia 5 maja, 2016 o 13:45    15 

To chyba jedyna okazja, żeby sprawdzić temat przed zakupem.

Chociaż kto wie, może Blizzard coś jeszcze zorganizuje. Przygrywam, lubię, mogliście o tym poczytać na gikzie, zachęcam do wypróbowania tej znakomitej zabawy. Nawet jeśli myślicie nad Battlebornem, albo w niego gracie, albo myślami krążycie wokół Paragona to otwarta beta. Najwyżej się wciągniesz. Co gorszego może Was spotkać?

Za info prasowym:

W trakcie beta-testów gracze mają dostęp do pełnej listy bohaterów, map i funkcjonalności, które zostaną udostępnione w dniu premiery, w tym także do trybu gier dowolnych, skrzynek z łupami i Rozrób Tygodnia.

Zdaje się, że klient do pobrania czeka na Battlenecie. Beta trwa od dziś do 9 maja. Bawić się można na platformie Waszego wyboru.

Dodaj komentarz15 myśli nt. „Nie zapomnijcie o otwartej becie Overwatcha

 1. iHS

  Grałem w tego Paragona, ale jakiś taki był wolny i bez ikry, zdolności bohaterów nie wymagają wiele od gracza, system rozwoju, przynajmniej z początku, nieintuicyjny. Spróbuję się jeszcze wciągnąć. A Overwatcha, a jakże, wypróbuję. Zerknę co dostał Battleborn na metacriticu. A poza tym, grywam sobie w tego najnowszego Unreala. Co prawda, nadal nie widzę za bardzo powodu żeby grać w niego a nie w trójkę. Ale gram w niego, a nie w trójkę. Mysteries of life.

 2. Matelan

  Gram juz od 3ciego i od dzisiaj komfort mojej gry spadł, pewnie urok open bety, ale przy okazji udowadnia mi to, że gry f2p są już nie dla mnie. Cieszę sie, że blizz wybrał taki model biznesowy jaki wybrał w przypadku tej gry.
  Jeśłi chodzi o samą grę, do dzisiaj bawiłem się wyśmienicie, każda postac to totalnie odmienny styl gry, każda ma mocne i słabe strony, jest super, jest fun no i rozgrywka jest na tyle szybka, że zawsze się znajdzie czas na kilka partyjek.
  Problem zaczął się dzisiaj. Dostęp dla wszystkich = banda ludzi, którzy zamiast robić cele, biega po mapie i się strzela w losowych miejscach, ludzie którzy nie używają swoich skilli itp. Kurde, zawsze myślałem, że od tego jest zabawa z botami, ale ech… no nic, gra i tak jest miodna. Póki co tylko trochę frustrujaca 😉

   1. Matelan

    @aihS

    Ano, są boty z tego co zerkałem (a tylko chwilę tam patrzyłem) gra jest gracze vs boty, ale boty są na póki co takie, że jest to tylko i wyłacznie bezstresowa gra w takim wypadku 🙂

    Edit: Właśnie zerknąłem w opcjach custom game, można nawet zrobić grę boty na boty i oglądać, więc można spokojnie grać samemu z tlumem botów po obu stronach.

   1. aihS Webmajster

    @Matelan

    Nie ta platforma poza tym Blizzard wg mnie przeholował z ceną. Gra jest bardzo dobra, ale nie za takie pieniądze. Wiem, że updejty będą za free i to w końcu Blizz więc będą pewnie konkretne, ale wstrzymam się do przecen – w przeciwieństwie do PC na konsolach B. robi promocje częściej niż 1-2 razy do roku i więcej niż 15% 😉

    Zgroza, ale wolałbym żeby mieli jednak wbudowaną walutę premium do kosmetyki i o połowę niższą cenę. IMO nietrafiony model biznesowy choć i tak się sprzeda.

  1. gniewquo

   @aihS

   Czyli to ze mną jest coś nie tak?
   Dla mnie ta gra to mega rozczarowanie. Spodziewałem się czegoś w stylu TF2 + Dirty Bomb a dostałem chaos, kille z dupy, zero wyczucia broni, mapy w większości przyprawiające o klaustrofobię i tempo ślimaka 🙁

   Do końca bety pewnie pogram, ale hype zszedł mi poniżej zera.
   Cieszę się jedynie, że udało mi się rozczarować za darmo.

   1. aihS Webmajster

    @gniewquo

    Kwestia gustu więc nie ma tu się o co spierać z wyjątkiem chaosu. Weź pod uwagę, że to ogólnodostępna beta więc nieogarów jest masa. Po uiszczeniu tych 40-60$ to się przefiltruje poza tym znając Blizzard to będą też rankedy dla tych co poszukują sirjus biznes kompetitiw szuter ekspirjens.

    Mi gierka podeszła i dołącza do Plants vs Zombies jako drugi szuter przy którym się relaksuję, a nie spinam.

Powrót do artykułu