Nie najgorszy Humble Bundle

Zetsubou-san dnia 15 lutego, 2016 o 11:54    11 

Tym razem tematem przewodnim są gry wydane przez Ubisoft. Z pierwszej półeczki cenowej można  dostać Call of Juarez: Gunslinger, które jest świetną strzelanką w kowbojskich klimatach, a jeśli chcecie sobie przypomnieć młodsze lata to do gustu przypadnie wam Rayman Origins.

Za trochę ponad 8 zielonych możemy wyrwać Far Cry 3 razem z Blood Dragon, czy bardzo dobre w coopie Tom Clancy’s Splinter: Cell Blacklist.

Całą ofertę znajdziecie oczywiście tutaj.

Dodaj komentarz11 myśli nt. „Nie najgorszy Humble Bundle

  1. thewhitestar

   @mr_geo

   Jako gracz w pewnym momencie i tak będziesz musiał się pogodzić z Uplayem. Chyba że całkowicie będziesz omijał wszelkie gry od Ubi. Ja się wzdrygałem na samą myśl o Uplayu czy Originie… aż w końcu uległem i nie żałuję.
   Minusy są oczywiste i nie będę na nie strzępił klawiatury.
   Ale plusy obu ww. klientów są 2:
   – ceny gier. Są w złotówkach i na dodatek naprawdę przystępne (nie licząc najnowszych hiciorów), a w promocjach to już w ogóle. Przykładowo na uplayu kilka dni temu sprzedawali gry na wypasie z nazwiskiem Clancyego za piątacza. PLNów oczywiście.
   – katalog gier. Nie ma tam jednego wielkiego pierdolnika, tylko konkretne tytuły, po których wiem mniej więcej czego się spodziewać.
   Więc gdy są promocje to bardziej zaglądam tam niż na steama. Nie muszę przegrzebywać się przez tony chłamu w poszukiwaniu czegoś ciekawego a i finansowo jest ‘po polsku’, a nie ‘po europejsku’. Za ten brak tony chłamu lubię też goga.

Powrót do artykułu