Nie grałeś w Shadowrun Returns? Idzie wersja reżyserska [UPDT]

Nitek dnia 29 lipca, 2014 o 20:15    23 

Grałeś? Dostaniesz nową zawartość za frajer.

Paczka będzie składać się z podstawki Shadowrun Returns wraz z rozszerzeniem Dragonfall. Dojdą także rozszerzenia funkcjonalności i nowe misje. Ci, którzy nie grali, będą mogli ogarniać wersje definitywne z definitywnych za dolaresy, a ci co już mają, dostaną to w formie darmowej łaty. Więcej szczegółów nie podano, poza tym, że paczka wyjdzie gdzieś we wrześniu.

[UPDT]

Mindestens sprzedał mi solidne kopy motywacyjne, bo siedział biedny szukając dziury w całłym, oglądając filmik w te i wewte po czym wysnuł wniosek iż

Nie ma mowy o żadnej edycji łączonej podstawki i DLC. DLC zyskuje wersję reżyserską i zostanie wydane jako standalone. Posiadacze DLC do postawki dostaną to za friko.

Nie mam na co zwalić (seks dowcip sam się nasunął, sry), ale faktycznie. Nie pomyślałem, że DLC mogą mieć wersje reżyserskie. Wybaczcie.

Przegapiłem, a nie płaczę.

Dodaj komentarz23 myśli nt. „Nie grałeś w Shadowrun Returns? Idzie wersja reżyserska [UPDT]

 1. Mindestens

  Kim są ci czcigodni “Ci”, których ostatnio tak często przywołujesz?

  A co do newsa, to dalej będę czekał na sensowną przecenę na całość, bo to pewnie ma być sposób na podbicie ceny, póki jeszcze mogą. Za draństwo płatnego DLC ufundowanego przekroczeniem kickstarterowego progu nie zamierzam ich specjalnie wynagradzać.

 2. jaGrab

  damn, kupiłem na Summer Sale z dodatkiem, jeszcze nie odpalone :/
  kupiłem 2 gry na SSS i widzę że dałem się 2 razy wy….ć Gabe’owi, drugi przypadek to Edge of Space które było taniej 2 tygodnie po Summer Sale’u
  ni ch..a, nigdy więcej wyprzedaży w Steamie i early accessów

 3. Bleszczynski

  Przeszedłem podstawkę parę dni temu. Klimacior fajny, dialogi ok, feeling Arcanum i Fallouta, ale ta przeraźliwa liniowość, brak eksploracji i durna od pewnego momentu fabuła (normalnie miałem deja vu Fahrenheita) skutecznie mnie do tego płatnego DLCka zniechęciły (a wziąłem komplet na summer sale). Dla mnie takie 5/10. Teraz pykam w Divinity i jakieś 2 klasy lepsze jest.

   1. Bleszczynski

    @mokraTrawa

    Może dziwny jestem, ale że ogrywałem to pomiędzy 2. sezonem The Walking Dead a Wolf Among Us, to ta liniowość Shadowruna powodowała wrażenie, że gram w kolejną grę od Telltale Games, tyle że w rzucie izometrycznym i bez emocji 😛 Dojdź do NPCta -> dialog -> dojdź do NPCta -> dialog -> Dojdź do punktu X -> Krótka walka itd.

    1. mokraTrawa

     @Bleszczynski

     Heh nie wiem czy to dobre porównanie, ale różni ludzie różne odczucia 🙂 To dodatek też raczej Ci się nie spodoba. Banner saga też chyba nie dla Ciebie, Halfway także 🙂 Za to Xenonauts powinieneś już dawno mieć jak lubisz turówki 🙂

     mnie liniowość akurat nie przeszkadzała, nadrabiała wieloma innymi rzeczami, ale gusta są różne

     1. Mindestens

      @mokraTrawa

      Mnie dziś portale growe z Polygonem na czele złamały serce, bo w wywiadzie twórcy ujawnili, że TBS było od początku planowane jako gra na iPada/Poda/Phona/Phallusa/coś tam, a zrobienie portu na zajęło im wobec tego dwa dni.

      Nie wiem, kiedy się teraz przemogę i wyjdę za ten tutorial, bo odłożyłem z jakiegoś powodu na moment i tak leży.

       1. Mindestens

        @mokraTrawa

        Może, ale w moje przygodówki lubię grać w określony sposób z określonym sposobem klikania. I w Broken Sword, i Broken Age widzę, że klikanie było zaprojektowane tak, żeby to wprost przenieść na mobilki, nie masz za bardzo do wyboru jakichś kontekstowych menusów z doborem akcji, te są przypisane.

        Jak tu to też było zrobione tak, żeby walki się “pykały” w autobusie, to me serce napełnia trwoga :P.

       2. Bleszczynski

        @mokraTrawa

        Wilk daje radę, tylko końcowy epizod trochę ssie. Za w drugim sezonie TWD z epizodem nr 4 zaczęła mi się wkradać obojętność. Albo to wina tego, że nie gram ciągiem, albo faktycznie już pomysły się wyczerpują, bo zaczyna być niekonsekwentnie i trochę głupio. A dla takiego samograja to samobójstwo.

       3. Bleszczynski

        @Tasioros

        Wyglądało to mniej więcej tak:

        ep1 – kurde sensownie to kontynuują. Nawet nie wiedziałem, że tak mi tego świata i emocji brakowało
        ep2 – ciągle nieźle, ale czemu 95% gry to klikanie na dialogi, w czasie takim, że nie zawsze uda się nawet wszystkie odpowiedzi przeczytać?
        ep3 – ale czemu bohaterowie się tak uparli, by zrobić to, co chcą zrobić? Nawet ciężarna? Przecież to bez sensu. nie czuję tego, postąpiłbym inaczej. Ciągle niewiele tu gry, a towarzyszy Clementine mam w dupie (w season 1 nie miałem)
        ep4 – sami tego chcieli. O zabili kogoś. Zieeew.

        Ogólnie im dalej, tym gorzej imo. Ale to ciągle fajna gra.

 4. Mindestens

  Obejrzałem w końcu to video, opisałeś chyba filmik z innego wymiaru :P. Wersję reżyserską będzie miał Dragonfall, czyli DLC i pojawi się w wersji standalone działając bez podstawowej wersji gry. Ci, którzy mają to DLC dokupione już do podstawki, dostaną to reżyserskie standalone za free.

  O GOTY/reżyserce całości nie ma ani słowa.

Powrót do artykułu