Nie dla psa kiełbasa, nie dla pecetowców wypasiona FIFA

Nitek dnia 18 czerwca, 2013 o 12:06    51 

Bo komputery ssą i nie dadzą rady z next genowością.

Tak rzecze gadająca głowa EA Sports, niejaki Andrew Willson. Twierdzi on, że mimo tego iż konsole bebechami przypominać będą komputery, tak silnik Ignite nie będzie sprawnie hulać na komputerach. Owszem, jest to możliwe, ale będzie to dość trudne ze względu na zróżnicowanie kompów w naszych domach, a skoro tak, to po co.

Dlatego też zdecydowano się porzucić engine Ignite w najnowszej, komputerowej, odsłonie FIFY na rzecz silnika, który wykorzystywany jest na obecnej generacji sprzętu. Zgadza się. Kolejna odsłona next genowej FIFY na komputery będzie wydaniem old genowym, bo przeniesionym ze starszych maszynek.

ups.

Więcej przeczytasz: {“examplelinkURL_item”

Dodaj komentarz



51 myśli nt. „Nie dla psa kiełbasa, nie dla pecetowców wypasiona FIFA

     1. Nitek Autor tekstu De Kuń

      @Yerz

      @Goblin
      wybacz panie dyrektorze. zapomniałem, że jesteśmy pro poważnym, korporacyjnym serwisem or smth. że w ogóle serwisem.

      Błędów nie popełniają tylko ci, którzy nic nie robią – Paulo Coelho

      wciskam Edytę, bo źle drzewko odpowiedzi mnie ogarnęło. hops.

       1. Goblin_Wizard

        @Nitek

        Aż żałuję, że nie mogłem wpaść i spotkać się z Wami w sobotę. Wyjaśnilibyśmy sobie parę spraw w 4 oczy. Jak już kiedyś pisałem nie robię tego ze złośliwości. Po prostu jak widzę takie rzeczy to nie mogę przejść obojętnie. Nie ma w tym złej woli ani nic osobistego, a ponieważ Ty piszesz najwięcej tekstów to statystycznie trafia najczęściej na Ciebie.
        Aha… to że nie jesteśmy jakimś tam dużym serwisem (czy jakimkolwiek serwisem) nie oznacza, że zasady języka polskiego możemy wsadzić, za przeproszeniem, koniowi pod ogon;).

    1. slowman

     @Goblin_Wizard

     Na moje użycie obcego wyrazu jest dziwniejsze, ale właściwie, to “engine”, “gameplay” itp. to już właściwie są branżowe wyrażenia i nie ma tak naprawdę problemu. W związku z powyższym dziwnym jest dla mnie czepianie się korzystania ze słowa obcego jako synonimu, tym bardziej, że mi Chrome tego słowa nie podkreśla na czerwono.

     Rumak – Goblin, czy inny Leśnodórski 99999:0

     1. Goblin_Wizard

      @slowman

      [quote]tym bardziej, że mi Chrome tego słowa nie podkreśla na czerwono.[/quote]
      Siła tego ostatniego argumentu jest tak przytłaczająca, że nie wiem czy się kiedykolwiek pozbieram.;) Widzę, że Ty też nie zrozumiałeś za bardzo o co mi chodziło, ale wybacz, jaśniej już nie umiem tego wytłumaczyć. Więcej żadnych pro-tipów nie będzie.

  1. topolski87

   @Goblin_Wizard

   Zakompleksiony grammar nazi kontratakuje 🙂 Nawet zabawny jesteś w roli gikzowego klauna, który denerwuje się z powodów tak trywialnych 🙂 Twoje życie musi być usłane niepowodzeniami i błędami, skoro tak usilnie usiłujesz wypatrzeć je u innych 🙂
   W Twoim stylu: “To nie było nic osobistego, po prostu nie mogę przejść obojętnie…” 🙂

  1. BlahFFF

   @Alkawen

   Wierzysz w to, ze na PC Fifa wyjdzie w oparciu o inny silnik? Komu bedzie sie chcialo robic 2 razy ta sama gre. Poza tym, nie powidzieli, ze PC nie sa w stanie pociagnac Ignite. Stwierdzli, ze spora czesc ich graczy na PC nie byla by w stanie pociagnac gry. Tak czy inaczej – to tylko proba napedzenia dodatkowej sprzedazy konsol dla fanow gier sportowych.

Powrót do artykułu