Newsy filmowe odc. 5682

mokraTrawa dnia 10 marca, 2013 o 23:13    4 

Kilka nowinek z dużego i małego ekranu.

Epidemia Zombie trwa. Tym razem za temat bierze się BBC. Tytuł "In the Flesh". Skupia się na Kierenie, martwy nastolatek, który stał się zombie podczas wybuchu epidemii w Wielkiej Brytanii. W wyniki eksperymentów zostaje przywrócony do życia i mieszka wśród żywych. Oczywiście będzie walczył z kanibalizmem, pewnie niechęcią społeczeństwa itp. Premiera 17 marca.

29900_rot.jpg

 

Fani "Sherlocka" czekają z niecierpliwością na 3 sezon. Zdjęcia mają rozpocząć sie w marcu. Niestety (albo stety) Paul McGuigan (odpowiadał za 4 odcinki z 6) nie będzie już reżyserem. Skupia się na karierze filmowej.

 

7 listopada 2014 roku.premierę bedzie miał nowy film Nolana. Zwać się będzie "The Interstellar". Fabuła jest trzymana tajemnicy. Wiadomo na tę chwilę jedynie, że będzie to opowieść o podróży międzygwiezdnej, która doprowadzi do najdalszych granic naszego naukowego postrzegania. W filmie ma zostać poruszona tematyka podróży w czasie, alternatywnych wymiarów i podróży przez tunele czasoprzestrzenne.

 

Nowy trailer Star Trek Into Darkness

 
Nie wiem czy to dobra wiadomość, ale "Trainspotting" będzie miał kontynuację. Danny Boyle (reżyser Trainspotting) ujawnił że niedługo będzie za nią zabierał. Welsh napisał kontynuację "Trainspotting" zatytułowaną "Porno" i na niej będzie się opierać.. Prawdopodobna premiera to 2016 rok. Boyle mówi że prawdopodbnie uda mu się zebrać "starą" obsadę.

Dodaj komentarz4 myśli nt. „Newsy filmowe odc. 5682

Powrót do artykułu