Neverwinter Nights 2 w promocji

maladict dnia 7 czerwca, 2013 o 8:58    7 

Błogosławieni cierpliwi, bo będzie im dane.

W czasie gdy GOG się namyśla, GamersGate idzie za ciosem i proponuje paczkę Neverwinter Night przecenioną o 70% co na funty wychodzi 6GBP.

W paczce obie części z wszystkimi dodatkami.

Uwaga!!! Nie działa na OSach 64-BIT!

Więcej przeczytasz: {“examplelinkURL_item”

Dodaj komentarz7 myśli nt. „Neverwinter Nights 2 w promocji

 1. jozi meh™

  [quote]Uwaga!!! Nie działa na OSach 64-BIT!
  [/quote]
  Dziwne, u mnie NWN2 na 64 bitowym windows 7 działa bez problemu. Zresztą w komentarzach ludzie też piszą, że ostrzeżenie o braku kompatybilności z systemami 64-bit jest nie do końca zgodne z rzeczywistością,.

 2. jozi meh™

  Właśnie spaczałem, że Neverwintera ze steam usunęli!?

  I taka anegdotka: Ja swoją kopię NWN2 dostałem gratis jak kupowałem kiedyś Geforce’a. Smieszne było to, że z powodu błędu sterowników do owej karty, gra na 3 lokacji stawała się niegrywalna 🙂

  1. Lipton

   @BlahFFF

   Moim zdaniem (i wiem, że wiele osób się tu ze mną zgodzi), dwójka ma o wiele lepszą kampanię single player. Fajna przygoda, całkiem ciekawi bohaterowie, jakieś relacje z drużyną, romanse, własna twierdza i tak dalej. Naprawdę warto. Może nie jest to klasyka gatunku, ale dla mnie to naprawdę bardzo dobra gra w znanym settingu. Prolog z tego co pamiętam można pominąć. A potem, po ukończeniu podstawki, polecam jeszcze zainteresować się dodatkami, szczególnie Maską Zdrajcy.

Powrót do artykułu