Najnowszy patch do Titanfalla wyprowadzi tytany na spacer i zwiększy liczbę graczy

Nitek dnia 28 sierpnia, 2014 o 20:33    10 

Do ośmiu, WOOOOO szaleństwo!

Do ośmiu per team.

Niemniej jednak Titanfall w moim odczuciu stanie się grą lepszą. Bez tytanów, bez botów, sami nagusieńcy piloci. Cholera, chyba nawet wrócę na kilka partyjek. Nie wiadomo kiedy, ale będzie. Ciut zabawny jest fakt, że przed premierą Zampella upierał się, że nie da się, nie da się zwiększyć liczny graczy, bo będzie po balansie. Jedyne co się nie dało to zrobić grę, która przyciąga na dłużej.

Więcej łatko notek znajdziecie w linku poniżej.

Dodaj komentarz10 myśli nt. „Najnowszy patch do Titanfalla wyprowadzi tytany na spacer i zwiększy liczbę graczy

 1. lehusan

  Nie, nie, nie, nie, nie…no przecież nie da się, balans pójdzie się je…na mapach zrobi się tłoczno, niedoświadczeni gracze będą częściej ginąć i się zniechęcą….nie, nie, nie, i nie. Kropka. Jest jakaś petycja, by wrócić do stanu przed paczem?

    1. MusialemToPowiedziec

     @aihS

     No właśnie miałem robić coming-out w porannej notce, ale nie wyszło.

     Na razie okazało się, że aby połączyć się z gikzem nie wolno mi podłączyć się do serwerów proxy. Co prawda wyskakujące okienka z prośbą o login do proxy trochę denerwują, ale da się komentować.

     Gorzej jak będę musiał skorzystać z proxy, wtedy będę musiał na jakiś czas zamilknąć.

    1. MusialemToPowiedziec

     @lehusan

     Głowy nie dam, ale ze strzępków informacji które wiem to tak – EA nie ma strzelanki by konkurować z CoDem, a że nowy CoD to Titanfall bez Titanów, to postanowili w taki sposób zaatakować Activision: “po co wam nowy CoD, skoro już macie Titanfalla, a teraz już nawet Titanów nie ma”.

Powrót do artykułu