Nadciąga Total War: Rome 2 Emperor Edition

Eschelius dnia 29 sierpnia, 2014 o 16:01    10 

Już oficjalnie, a informację przekazano poprzez najnowszy odcinek Rally Point.

Wśród fanów serii informacje o Emperor Edition krążyły już od jakiegoś czasu, gdyż część sklepów internetowych, tradycyjnie, za wcześnie rozpoczęła zbieranie zamówień. Spekulacji nie brakowało, ale dzisiaj koniec z nimi: Emperor Edition zostało oficjalnie zapowiedziane i wiadomo, co ma zawierać.

Chociaż ta wersja jest określana jako “definitywna” to nie będzie zawierać płatnych DLC. Wszystkie darmowe aktualizacje i dodatki – jak najbardziej, ale już np. wydanych koło dwóch tygodni temu Daughters of Mars nie. Brzmi słabo, jednak Emperor Edition przyniesie ze sobą sporo całkowicie nowych rzeczy:

– nową kampanię zatytułowaną Imperator Augustus, koncentrującą się na wojnie o władzę nad Rzymem po śmierci Juliusza Cezara.

– przerobiona mechanika dotycząca polityki i wojen domowych

– przerobione łańcuchy budynków

– zmiany w balansie

Wszyscy, którzy już posiadają Rome II dostaną za darmo aktualizację do Emperor Edition w dniu premiery. Ta na razie nie jest znana, ale ma zostać ujawniona wkrótce.

A na koniec rzeczony odcinek Rally Point

Dodaj komentarz10 myśli nt. „Nadciąga Total War: Rome 2 Emperor Edition

   1. Eschelius Autor tekstu

    @towarzysz

    Hybryda 🙂

    1. to jest nowa edycja gry, która trafi do sprzedaży i ma zastąpić na półkach obecną.

    2. po za tym posiada cechy patcha (zmiany w balansie, polityce itp.) jak i dodatku (nowa kampania). Dla tych, co grę już posiadają to na dobrą sprawę patch. Duży, ale nadal patch.

  1. merle

   @Wyspa

   Zgadzam się multi w shogunie 2 było bardzo fajne( o ile działało ;), szczególnie możliwość toczenia bitew za komputerowych graczy z żywym przeciwnikiem nadawała rozgrywce pikanterii, człowiek się dwa razu zastanowił zanim zaczął jakiś zamek szturmem brac

Powrót do artykułu