Na koniec, fapanie indyka

MusialemToPowiedziec dnia 21 listopada, 2014 o 20:59    11 

Kilka bundli, w tym jeden według interneta bardzo, bardzo.

Na Indie Gala “The Mixed Up Bundle”. Ma Bad Rats, które są obowiązkową pozycją w każdej bibliotece na Steamie, są tak okropne. Ma też trochę innych gier, ale tytuły niewiele mi mówią. Do godziny chyba 18 w sobotę jest trochę tańszy niż przez resztę tygodnia ($3 za Bad Rats i resztę gier, albo tylko jakieś bliżej mi nieznane 3 za $1). Ogólnie wspomniane przez grzeczność 😛

Na Humble Bundle wciąż paczka z Insurgency za $1, jakby ktoś potrzebował. A także Weekly Bundle, dość mało ciekawe, choć $1 za Beat Hazard ktoś może uznać za niezły deal.

Indie Royale prezentuje Debut Bundle 21, gdzie można nabyć wersje DRM-free gier starających się o przebicie się przez Greenlight, z obietnicą kodu Steam w przypadku, gdyby to im się udało. 2 gry z bundle’a już mają zielone światło.

Groupees wystartowało z nowym Be Mine, już z numerem 16. Za $1 Beyond Space, Betrayer (oba kody na Steam) oraz Blue Rose (na razie tylko Desura, w przyszłości także kod Steam). Za co najmniej $4 dorzucają 1954 Alcatraz, Quest for Infamy (Steam i Direct Download – więc pewnie DRM Free), Point Perfect, World War I – Centennial Edition (tylko Steam), a do tego jeszcze jakaś gra będzie.

A że to Groupees, to dorzucają muzyczkę, tym razem 3 utwory A Sol Mechanic – jak ktoś chce sprawdzić, tu jego strona, nie wiem co gra, bo może ma cover Last Christmas 🙂 .

Dodaj komentarz11 myśli nt. „Na koniec, fapanie indyka

  1. MusialemToPowiedziec Autor tekstu

   @thewhitestar

   Specjalnie nie dopisałem jakie “bardzo, bardzo” 😛

   Ten Groupees się Internetowi nawet podoba – że jeden “a, fajne TO”, drugi “fajne TAMTO”, każdy coś dla siebie złapał itp. Choć nie wykluczam, że zadziałała tu magia preordera (bo groupees wprowadzili preordery w ciemno) – skoro już się coś wydało, to trzeba szukać czegoś dobrego 😛

   Also, zapomniałem wcześniej dać do nich linka, ehh, silly me.

Powrót do artykułu