Można pograć za friko w Titanfalla, przez 48 godzin

Nitek dnia 20 czerwca, 2014 o 9:21    10 

EA się ociepla.

Origin właśnie został wyposażony w tzw. Origin Game Time, coś co przypomina darmowy weekend na Steamie. Zaczynają grubo, bo przez 48h dane będzie pograć i przekonać się czy Titanfall faktycznie pachnie mokrym psem. /spoiler tak, pachnie.

Możecie to teraz sprawdzić sami. W ten weekend. Titanfalla powinniście wypatrywać w Origin bibliotece. Chyba, że coś źle zrozumiałem.

Faktem wartym wspomnienia jest to, że 48 naliczane jest od pierwszego uruchomienia gry.

 

Dodaj komentarz10 myśli nt. „Można pograć za friko w Titanfalla, przez 48 godzin

 1. Mindestens

  W trakcie letniej wyprzedaży Steama? Przecież osoba, która podsunęła im ten pomysł, powinna wylecieć za działanie na szkodę spółki :D.

  Przecież to jest pomysł równie błyskotliwy, co Blizzard wyskakujący ze swoim eventem StarCrafta 2 w trakcie trwania International… Nie znam sceny ani jednej, ani drugiej gry, ale nie trzeba być ekspertem, by przewidzieć, czy ludzie zainteresowani tą tematyką raczej wybiorą imprezę Blizzarda, czy o wiele bardziej medialną imprezę Valve, hajp wokół której był jeszcze podkręcany co i rusz pojawiającymi się doniesieniami o wzrastającej puli nagród, która, jeśli dobrze pamiętam, jest największa w historii turniejów growych. Żadna z tych gier mnie nie obchodzi, a nawet ja to wiem, bo trudno śledzić portale growe i nie zauważyć.

   1. Mindestens

    @MusialemToPowiedziec

    Ale to chodzi o dobór czasu – wydawcy odpalają te wszystkie “wycieki” przed E3, żeby gra nie walczyła z fefnastoma innymi wydarzeniami o uwagę tego dnia, a taka akcja odpalona przez EA teraz to nie jest newsowe The Thing w czasie, kiedy nic szczególnego się nie dzieje, tylko jakaś tam rzecz kolejna, wydaje mi się. Spodziewam się, że jacyś ludzie są bardziej zaabsorbowani nawet tą niedorzeczną historią z całymi tymi odznakami teraz, niż perspektywą ściągania kilkudziesięciu giga, by pograć może dwa dni w czasie, kiedy są przeceny, flash sales, i tak dalej.

    Wczoraj wieczorem zdążyłem przejrzeć swoją listę życzeń i wynotować, co spoza daily deals potencjalnie mogłoby mnie interesować. Dzisiaj wieczorem będę to crossował z pełną listą przecen z SteamDB oraz tym, co sobie wypisałem przed wyprzedażą, że chciałbym i widywałem już w sensownych granicach wcześniej. Jak na razie wygląda to dość nędznie, jedyny pewniak to Euro Truck Simulator 2 Collector’s Bundle, a metodyczne i sensowne podejście do przecen to nie hop-siup (z drugiej strony, dla ludzi zarabiających w Euro może jednak jest).

    1. MusialemToPowiedziec

     @Mindestens

     Uuu, to jakieś super przygotowania.

     Ja tylko zaglądam na główną przy zmianie oferty (czyli o 19; kiedy się obudzę w przerwie między kanapką i sprawdzeniem maila; koło 11) i albo kupuję, albo spadam.

     Ps.: “pełną listą przecen z SteamDB” – znaczy, lista jak tanie gry będą jest jakoś dostępna?

Powrót do artykułu