Moc w nowym Humble Bundle jest silna

Rattie Rat dnia 3 lutego, 2015 o 20:53    10 

Koty liżą masło

A w najnowszym Humble Bundle znajdziemy 9 gier z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Tradycyjnie możemy zapłacić ile tylko chcemy, a w zależności od wysokości naszego datku odblokujemy sobie dostęp do różnych gier.
Link w źródle

Dodaj komentarz



10 myśli nt. „Moc w nowym Humble Bundle jest silna

  1. Goblin_Wizard

    Hłe, hłe, nie mają Rebelliona w zestawie, a na gogu jest. Nadal w rozdziałce 640×480, ale śmiga bezproblemowo i nawet nie niszczy tak oczu jak myślałem. W dobie remasterowania różnych starych hitów ktoś mógłby się wreszcie za to wziąć.

  2. nufiko

    Ja jeszcze nigdy żadnego bundla tak szybko nie chwytałem. No i na twarzy pojawił mi się bardzo szeroki uśmiech 😀 Liczę, że dojdzie jeszcze Dark Forces 2: Jedi Knight oraz Jedi Knight 2 wtedy to ja już mogę do końca roku nic nie kupować poza Widźminem, nowym Tormentem i może jeszcze Pilars of Eternity. No i jak będzie w dobrej promocji to Darkest Dungeon bo fajnie wygląda. Hmm… półka wstydu rośnie za szybko :/

  3. EveryEnd

    Miałem nadzieję, na coś ciekawszego. Fajne rzeczy trafiają się na HB, lecz niestety dla mnie nie tym razem. Nie mogę się przekonać do GW. Jako dziecko mnie fascynował, a teraz go nie trawię. Swoja drogą co ile czasu pokazują się nowe bundle? Ile trzeba czekać aż coś nowego pokażą?

Powrót do artykułu