Milion graczy przestraszyło się wyizolowanego Aliena

Rattie Rat dnia 23 stycznia, 2015 o 21:11    10 

Tak twierdzi SEGA.

Pamiętacie jeszcze Alien: Isolation? Tak, tę grę która podbiła serce dziennikarzy i wielokrotnie pojawiła się we wszelkich plebiscytach na najlepszą grę roku. Mimo dobrych ocen nie wiadomo było czy produkcja osiągnie również sukces komercyjny. Wątpliwości rozwiał wydawca, który 2 dni temu pochwalił się na Facebooku, że Alien sprzedał się w liczbie miliona egzemplarzy.

Ciekawostka: DayZ osiągnęło dziś liczę 3 milionów sprzedanych kopii. Mimo, że jest to wynik znacznie wyższy od Obcego, to jednak trzeba wziąć pod uwagę, że gra jest w sprzedaży od wielu miesięcy.

Dodaj komentarz10 myśli nt. „Milion graczy przestraszyło się wyizolowanego Aliena

   1. Eschelius

    @Rattie Rat

    Cieszyć może i niech cieszy. Ale, niestety, sprzedaje sie słabiej niż zasługuje. Obecnie dla tytułów AAA milion z jednej platformy to taki średni wynik, a co tu mówić o 5. Gdyby rozpatrywać sprzedaż pod wzgledem liczba – ilość czasu – ilość platform to Izolacja schodzi słabiej jak Total War, a te są jeszcze bardziej niszowe.

     1. Kirq

      @Nitek

      Lucky You. Pomyślcie jak bardzo gra musi mi się podobać, jeśli spędziłem nad nią kilkanaście godzin, gubię się już w korespondencji z supportem, zarejestrowałem się na forum SEGI i sprawdziłem już chyba z 6 sterowników. Nie pamiętam już wszystkich czarów marów sugerowanych przez ludzi na forum, których próbowałem. Na najnowszym sterach nie wywaliło mi się przez pół h, trzymajcie kciuki.

Powrót do artykułu