Max Payne 3 za 24.99PLN

Nitek dnia 21 listopada, 2012 o 23:14    41 

Tak jakbym usłyszał krzyk Teekay'a, który nagle ucichł.

W każdym razie taka promocja dzisiaj na Muve. Spieszcie się kupować, tak szybko się rozchodzą.

Link poniżej.

Więcej przeczytasz: {“examplelinkURL_item”

Dodaj komentarz41 myśli nt. „Max Payne 3 za 24.99PLN

     1. powazny_sam

      @borianello

      U mnie pomagało wyczyszczenie danych (gdzieś w opcjach się to robi) i wtedy powoli się rozpędzał. Ale i tak walczyłem cały dzień pobierając Anno.
      Downloader działa na protokole bittorrent, więc nawet po “wyczyszczeniu” i wskazaniu tego samego katalogu łanie kontynuował tam gdzie skończył.

   1. MusialemToPowiedziec

    @Pdzm

    Wersja Steam ma tylko angielskie audio (na moim Steamie przynajmniej). Prawde mowiac, ja stawiam na tekstury w duzej rozdzialce. Wszak na X360 wyszedl na 2 DVD, wiec gdzies te dodatkowe kilka GB musialo sie podziac. Wszak Skyrim, z jego uzywaniem jednej tekstury na wszystkie kamienie itd, dostal ponad 3GB DLC z wiekszymi teksturami.

 1. thiefi

  Swoją drogą to już chyba piąta taka uber promocja (zapoczątkował ją Deus Ex za 17 zł).
  Jestem pod wrażniem działań Cenegi i muve. Naprawdę goście robią kupę dobrej roboty dla polskiego rynku gier i dla samych polskich graczy.

  Można być skończonym palantem narzekającym na piractwo i dawać gry w kosmicznych cenach (patrz steam) i narzekać na piractwo na PC (patrz Ubisoft), a można wyjść klientom naprzeciw i zarobić w skali ilości.
  W takich (i tylko takich) cenach dystrybucja cyfrowa ma sens! Nie dostajesz gry, ale płacisz uczciwe pieniądze za wypożyczenie.
  Wypożyczać w cenie normalnego zakupu gry to przejaw głupoty lub przesadnej rozrzutnosci.

  Aż nie mogę się doczekać co zaproponują jutro.

    1. Pjotroos

     @projan

     Akurat to nie jest opinia tylko fakt. W regulaminie Steam jest zapisane, że nikt nie sprzedaje Ci gry (bo to by wiązało się z tym, że zgodnie z prawem UE nabywamy możliwość jej odsprzedania), tylko bezterminowo umożliwia Ci korzystanie z niej – czytaj: wypożycza licencję na granie na czas nieokreślony. Pełnymi zdaniami [url=”https://www.gikz.pl/artykuly/gry/publicystyka/76licencja-na-uzywanie”]tutaj[/url], trzeci akapit od dołu.

     1. kalesony

      @Pjotroos

      O-la-boga. Dzięki za wyjaśnienie, zawsze dobrze się dowiedzieć, co jest napisane tam, gdzie prawie nikt nie zagląda. Czasem mam wrażenie, że jakby ktoś zechciał jednocześnie odpalić we mnie wszystko, co kiedykolwiek w trybie “by default” podpisałem/”I agree”-nąłem, to zostałbym nie tylko bez “swoich” gier, ale też bez (moich?) gaci.

 2. borianello

  Ale dałem ciała z tym Maksem, downoader muve zasuwa z prędkością 50-80 kbs, dla porównania na Steamie mam 700-800 kbs, w tym tempie będę grę ściągał przez kilka dni.
  Zastanaiwam się, czy nie będzie szybciej ściągnąć pirata i wpisać kod?

   1. Mindestens

    @projan

    Kilka dni temu Sleeping Dogs było za coś koło 12,5$ na GreenManGaming, jutro startują z wyprzedażą (m.in. Dishonored oraz Skyrim -50%, a pewnie zadziała jeszcze voucher -25%, wyjdzie ok. 22 dolców dla każdej z gier). Więcej informacji [url=”http://blog.greenmangaming.com/2012/11/let-winter-magic-begin.html”]tutaj[/url]

Powrót do artykułu