Mały backlog? GOG dorzuca

Nitek dnia 8 czerwca, 2016 o 18:26    9 

Zgarnij za darmoszkę System Shock 2.

Konieczne jest jednak pobranie klienta GOGa, Galaxy i odwiedzenie w nim strony ze sklepem. Dopiero wtedy download będzie możliwy. Być może ktoś korzysta, a być może ktoś chciałby zagrać w SS2. Zostawiam zatem link na dole notki.

Dodaj komentarz9 myśli nt. „Mały backlog? GOG dorzuca

 1. thewhitestar

  A na Originie jakby ktoś nie wiedział dają Nox, jest więc okazja by sobie przypomnąć że coś takiego mamy gdzieś zainstalowane. Bo Nox to kawał giery, wczoraj grałem parę godzin i… jestem w szoku. Ze względu na specyficzny gamepelay nie zestarzała się ani o jotę! Przeciwnie, sprawia wrażenie świeżej, ma fajne skille, świetny level design, dystans do samej siebie, oraz… całkiem ładną grafikę, która w dobie mody na pixel art naprawdę robi dobrze!
  Polecam.

 2. lemon

  W ogóle to wszystko przy okazji GOG-owej letniej wyprzedaży. Pierwszy dzień i już jestem nieco uboższy – ale i bogatszy o: Blackwell Epiphany, Gabriel Knight (edycja jubileuszowa), Technobabylon, Age of Decadence i uwaga… Saints Row the Third. Dawno na GOG tak nie zaszalałem. Dodatkowo każdy zakup to jakieś XP, za które można sobie odblokować kolejne gry. Np. ja mogę sobie teraz odblokować m.in. Gabriel Knight (edycja jubileuszowa). 😀

  PS Miałem już SS2, więc jak ktoś chce, to proszę:

  Spoiler! Pokaż
Powrót do artykułu