Mafia Czi się robi podobno

moleskine0 dnia 9 stycznia, 2015 o 8:12    12 

Jak grzyby po deszczu wyskakują z internetów newsy, że Czesi grzebią przy trzeciej odsłonie serii Mafia.

Na Ćwierkaczu podobną sugestię podsunął Rick Pasqualone, voice actor, który w Mafii 2 wcielił się w Vito Scalettę. “Might have some Mafia news very soon!”, a także “Might have some exciting news very soon” – takie odpowiedzi uzyskali niektórzy z fanów, którzy zasypali Ricka pytaniami odnośnie nowej odsłony mafijnej sagi. 

O tym, że 2K Czech pichcą coś specjalnego dla miłośników ich najpopularniejszej gry słychać już od paru dobrych lat. Branża jest przekonana, że gra miała pojawić się wraz z premierą nowej generacji konsol, jednak ze względu na poważne cięcia kadrowe w 2011 roku i ograniczenia budżetowe z początku 2014 roku cały projekt jest ciągle odraczany.

IGN idzie nawet dalej w theorycrafting, sugerując, że tym razem akcja gry zabierze nas do Louisiany. Take Two miało w marcu zeszłego roku zorganizować casting dla voice actorów, którzy najlepiej wpiszą się w tę scenerię. Prawda to, czy nie – IGN dał już prewencyjnie nowej Mafii 10/10.

Dodaj komentarz12 myśli nt. „Mafia Czi się robi podobno

     1. nicolai0

      @MusialemToPowiedziec

      Teraz nie ma już problemu. Grałem w pierwszą Mafię kiedyś tam w ramach sentymentu i nie było najmniejszego problemu z wyścigiem (a pierwotnie to była faktycznie masakra). To była wersja z jakiegoś CDA i czy innego pisma o grach. Znaczy oryginał, bo w zamierzchłych czasach to rożnie bywało, i pewnie w patchu poprawili poziom trudności wyścigu.

 1. Tasioros

  Cieszę się, lecz umiarkowanie, bo jednak nie wiadomo co to będzie. Obawy przed mafią na urządzenia mobilne raczej odrzucam. Może to tylko remaster pierwszej, wspaniałej części? Co nie byłoby takie złe w sumie. Może spinoff w stylu TellTale Games? Ale raczej to po prostu Mafia III i to będzie świetna wiadomość. Jedynki i sentymentu do niej pewnie nie pobije, ale niech chociaż będzie lepsza od “dwójki”, która dobrą grą była, ale mogła być co najmniej bardzo dobra.

 2. MusialemToPowiedziec

  Wróci Vito? To by była raczej zła wiadomość. No chyba że to byłby powrót na epizodzik czy dwa, w ramach że kiedyś ich tam Vito i Joe odwiedzili.
  No i ciekawe, co ten zupełnie nowy team (AFAIK ci co robili Mafię 1 i 2 teraz robią “Skyrim bez magii”) zrobi Mafię 3, czy tylko grę korzystającą z tytułu, ale jednak zupełnie inną…

Powrót do artykułu