Letnia wyprzedaż na GOG

mr_geo dnia 13 czerwca, 2014 o 15:26    18 

Jak w tytule:)

Według notki na oficjalnym forum, w ofercie ma być 700 tytułów, co obejmuje prawie cały katalog GOGersów. Zniżki od 50% do 90%, ta niższa zdaje się dotyczyć głównie bundli powiązanych tematycznie; zakupy pojedynczych pozycji z bundla też możliwe, lecz rabat będzie wtedy mniejszy. Bundle mają zmieniać się co 24h.

Oprócz tego oferowane są też “flash deals”, czyli trwające godzinę zniżki na różniaste gry z oferty GOG, ze sporymi zniżkami.

Oferta ważna do 15 czerwca, do godziny 01:00 GMT.

W szał zakupów można rzucić się po kliku w link: TUTAJ

Dodaj komentarz18 myśli nt. „Letnia wyprzedaż na GOG

     1. mr_geo Autor tekstu

      @true_mayonez

      Ja spędzam 7 do 8 miesięcy w roku w rozmaitych zadupiach i ogólnych wypizdowach tej planety, gdzie internet nie istnieje nawet w takim stanie żeby pozwolić na zalogowanie się w celu skorzystania z poronionego, pseudo “offline” trybu parówy. A gdy tam jestem, chciałbym w wolnym czasie gdy chcę się zrelaksowac przy grze po 10h zapier… na backdecku (wyciągając rdzenie albo walcząc ze hydrofonami, w deszczu, brudzie, upale albo kurewskim zimnie, przy 4 metrowej fali) oszczędzic sobie dodatkowego wkurwu bo Gabciowa parówa ma w kiszce stolcowej fakt że ja nie mam ochoty nawet patrzeć na “multiplajer”, acziwki, karty i inną xujnie a chcę tylko zagrać w singla. I że nie wszędzie jest broadband i niektórzy mają połączenie o szybkości 0.05 kb/sek…

   1. Mindestens

    @sunrrrise

    Jako posiadacz tego wielopaku na GOG-u i GamersGate od dwóch lat, wysunę przypuszczenie, że pewnie nigdy :P. Ilekroć pomyślę, że miałbym ściągać jakiś instalator, bez sensu przeklikiwać “Dalej”, czy stawać przed ultra-ważną decyzją, czy na kilkuset gigowym dysku chcę zainstalować wersję mającą X megabajtów, czy X-Y, bo pozbawioną filmików albo czego, besztam się w myślach, że nie godzi się, abym miał uruchamiać cokolwiek w takich warunkach w 11. roku p.n.s. (Po Nadejściu Steama).

    Grunt, że klikając “Kup” byłeś szczęśliwszy.

Powrót do artykułu