Lara skąpana w PeCetowych wodotryskach graficznych

Nitek dnia 28 stycznia, 2016 o 8:52    19 

Czyli filmik prezentujący wizualne ficzery pecetowe.

Warto pamiętać, że jak się okazało, Rise of the Tomb Raider na pecetach potrzebuje bebechów nie lada. Jak pisał aihS

Digital Foundry mówi, że i3 + GTX750 daje 13-25 fps w Rise of the Tomb Raider, a i5 + GTX960 daje wydajność na poziomie Xbox One. Wielkie zwycięstwo, sprzęt za 2500 zł dotrzymuje kroku konsoli za 1200. No i deser – 970tka nie daje rady zrobić stałego 1080@60 na Ultra, a ja myślałem, że 2K pociągnie

Nowe przygody Lary odblokowują się już dzisiaj na Steamie.

I jeszcze porównanie wersji X1 vs. PC

Dodaj komentarz19 myśli nt. „Lara skąpana w PeCetowych wodotryskach graficznych

 1. Fantus

  Ja zawsze do tyłu, jak przystało na “gracza cierpliwego” i właśnie ogrywam poprzednią część. Jestem w okolicy 60% ukończenia gry.

  Po pierwszym zachwycie z czasem zaczęło mnie odrobinę nużyć. Te wszystkie skoki, upadki, niesamowite ujęcia, walące się mosty i świątynie… Mam lekki przesyt. Już pomijam wiarygodność na poziomie Die Hard 4, to w końcu tylko gra, ale jakoś tak nie porywa.

  Mimo to gra solidna. Jeśli poprawią parę elementów fabularnych i trochę “zejdą na ziemię” to będzie super. Za jakieś dwa lata w to zagram.

  1. Goblin_Wizard

   @Fantus

   Twoje komentarze “cierpliwego gracza” stają się na tyle częste, że chyba zasłużyłeś już sobie na specjalną plakietkę obok nicka. “Cierpliwy gracz” wydaje mi się nieco zbyt oczywiste, ale co powiesz na “Fantus – 2 lata lagu” ( ewentualnie (gu)lagu ) 😉

 2. Nitek Autor tekstu De Kuń

  WTF
  właśnie dostałem pudełko zamówione z Muve. I teraz jakieś #japrdl nie wiem co. Żeby dostać steam klucz, który był zawsze w pudełku, mam wpisać jakiś inny klucz na stronie nobox.pl żeby mieć klucz na parówkę. eeee wtf?

 3. aihS Webmajster

  To porównanie jest boskie. Dobrze, że robią zoom i zaznaczają gdzie patrzeć 😀 Nie pojmuję jednak dlaczego nie pokazują największej przewagi jaką jest framerate? Chyba, że to było Very High @30. Sooooł not PCMR.

  ED: i jakby komuś się nie chciało sprawdzać a by się zastanawiał z czym zestawili Xboxa… proszę…

  Intel Core i7 6700K 4.00 GHz
  8 GB DDR4 RAM
  2x Nvidia GeForce GTX 980 4GB

 4. Fantus

  Jeden z istotniejszy powodów, dla którego w to zagram jest fakt, że Lara ma kurtkę.

  W TR 2013 cholernie mnie denerwuje, że przeciwnicy okutani jak Jamajczyk na wakacjach w Nowosybirsku, a Croftówna śmiga w tym debilnym podkoszulku. Wkurza mnie to bardziej niż powinno…

Powrót do artykułu