Dodaj komentarz10 myśli nt. „Kontroler Valve w różnych grach

  1. thewhitestar

   @EveryEnd

   A u mnie jest duża szansa. Może nie w Counter Strikeu, ale do większości gier wydaje się świetne. Nie ma to jak podłączyć kompa HDMI do 40″ telewizora i rozpier..ić się na łóżku z padem w rękach, zamiast siedzieć ciągle zgarbionym przy myszce i klawiaturze. Mam pada od X360, ale on jest wygodny tylko do małej liczby gier, kiedy trzeba w cokolwiek przycelować i strzelić to wyrywam sobie włosy z głowy, dziwiąc się jak konsolowcy mogą z tym żyć na co dzień. Kontroler od Steama wydaje się cholernie ciekawym rozwiązaniem.

   A co do wyglądu/działania to Valve informuje że to tylko prototyp, wersja końcowa ma się nieco różnić
   Kontroler będzie posiadać kilka ważnych różnic – pierwsze 300 kontrolerów wysłanych do użytkowników w celu testów nie będą zawierały ekranu dotykowego oraz zajdzie konieczność podłączenia ich kablem do komputera. Zamiast ekranu na kontrolerze znajdą się cztery dodatkowe przyciski, a ich podłączenie wymagać będzie kabla USB.

   1. EveryEnd

    @thewhitestar

    Może czas kupić sobie wygodny fotel do komputera? A tak na poważnie, to kwestia jak się gra. Często tak mam, że robię coś, robię sobie przerwę 30 min na granie i wracam z powrotem do tego co robiłem. Inna sprawa, zwykle są to godziny późne 22-23+ więc nie odpalę telewizora, bo reszta domowników śpi. Musiałbym podłączyć słuchawki do telewizora więc i tak by mi się kabel gdzieś tam majtał.

    A tak ogólnie to zupełnie nie czuję potrzeby grania przed tv (inna sprawa, że chwilowo znów gram w SC2 i D3, więc pad mi do nich średnio potrzebny.)

Powrót do artykułu