Kolejne gry dostały zielone światło

mokraTrawa dnia 17 maja, 2013 o 15:37    1 

Zobaczcie kto tym razem wznosi toasty.

Bleed to dynamiczna platformówka powstała w studiu White Devil. Akcja tocz się w dwóch wymiarach, a zadaniem graczy jest akrobatyczna eksterminacja przeciwników z wykorzystaniem umiejętności specjalnych, takich jak spowalnianie upływu czasu.

 


Game Dev Tycoon to oni wstawili to głośne ostatnio zabezpieczenie przeciwko piratom (pirackie kopie powodowały bankructwo przez piratów). Pomijając fakt bardzo mocnej inspiracji Game Dev Story, ironią jest fatk, że gra traktująca o robieniu gier jest tak kiepsko zaprojektowana. Pograłem trochę i nie polecam.

 

 
The Legend to gra z gatunku survival horror. Produkcja bazuje na silniku CryEngine 3 i rzuca gracza w różnorodne środkowiska, takie jak las czy opuszczone miasto.
 

Legends of Eisenwald to połączenie RPG i strategii, osadzone w średniowieczu. Walka odbywa się w systemie turowym, a celem gry ejst zdobycie świata o nazwie Eisenwald.

 

Riot inspirowane jest prawdziwymi wydarzeniami. Grafikę przedstawiona w 8-bitowym stylu. Wcielamy się w grupy protestujących lub policję starającą się powstrzymać zamieszki.

 

I na koniec Stardew Valley w której zakładamy własną farmę. Poza uprawą roślin możemy także wybrać się na ryby, eksplorować okoliczne jaskinie, ulepszyć posiadane umiejętności a nawet ożenić się z lokalną wieśniaczką.

 

Dodaj komentarzJedna myśl nt. „Kolejne gry dostały zielone światło

Powrót do artykułu