Kolejna gra z Obcymi w roli głównej

mokraTrawa dnia 4 marca, 2013 o 13:03    6 

Tym razem od The Creative Assembly. Miejmy nadzieję że będzie lepsza niż to co dostaliśmy ostatnio.

Zdjęcie które jest pierwszym spojrzeniem na nowo tworzoną grę, zostało wyciągnięte ze zdjęcia na oficjalnym Twitterze firmy (jeden z pracowników miał je ustawione jako tapeta na kompie).

image_298246_thumb_wide940.jpg

 

Na zdjeciu możemy zobaczyć manekina do testów zderzeniowych ubranego w koszulkę z logo Nostromo. Analiza listy płac pracujących przy tym tytule pozwala stwierdzić, że ukaże się na nową generację PC-konsol. Czekamy na więcej info!

Więcej przeczytasz: {“examplelinkURL_item”

Dodaj komentarz6 myśli nt. „Kolejna gra z Obcymi w roli głównej

  1. Goblin_Wizard

   @Tasioros

   Fascynuje mnie Twoja fascynacja dinozaurami. Lubisz wszystkie dinusie czy tylko te duże? Wolisz te ala Godzilla czy te wielkości kury też są ok? Masz tak od małego czy to może jest związane z pracą zawodową? Dobra jest każda gra z dinozaurami czy tylko te polegające na eksterminacji? A może zagrał byś też w taki rolniczy symulator hodowli dinozaurów (krzyżowanie, inseminacja, szkolenie “pod wierzch” albo “do pługa”, wysiadywanie jaj, itp.) albo wyścigi dinozaurów? Tak z ciekawości pytam.

   1. Tasioros

    @Goblin_Wizard

    Czemu od razu fascynacja? Hmm… nie jestem pewny czy się ze mnie nie naśmiewasz, ale co tam. Generalnie uważam, że dinusie to mało wyeksploatowany temat w grach komputerowych (w filmach zresztą też, liczy się jedynie Park Jurajski) i bardzo chciałbym zobaczyć Trespasser 2 – tak po prostu. Hodowla i wyścigi raczej średnio, wolałbym bardziej poważne podejście, gdzie gady stanowią zagrożenie, ale niezbyt łatwe do ubicia.
    Ale jakby dłużej pomyśleć, to jednak mam tak od małego.

Powrót do artykułu