Kingdoms of Amalur (niemal) Complete za $10 na Amazon – tym razem Steam

MusialemToPowiedziec dnia 18 lutego, 2014 o 15:54    10 

Amazon poza wyprzedażami podłapał także Valve’owskie pojęcie czasu. [Edyta: więcej linków]

Jakiś czas temu napisała mi się recenzja KoA: R, spowodowana chęcią przypomnienia o grze tym, którzy woleli spędzać czas z Dovakhiinem, a późniejsze perypetie uniemożliwiały zakup gry na Steamie (bo właściciel nie bardzo chciał robić wyprzedaże na Steamie, a Valve nie specjalnie zależało by się do nich zgłaszać z tym “problemem”). Światełkiem w tunelu dla Origin-haterów miał być Amazon, obiecujący “wkrótce” sprzedaż kodów na Steam. Minął rok i się udało, choć po drodze Valve zrobiło samo kilka wyprzedaży.

Anyway, linki (wszystko wymaga aktywacji na Steamie):

Gra + fabularne DLC za $10

Goła gra za $5

Fabularne DLC o piratach za $3

Fabularne DLC o Kolosach za $3

Brakuje DLC ze sprzętem ułatwiającymi pierwsze questy, można niby kupić na Steamie.

Dzięki promocjom EA “miej jedną grę, dostań DLC w innej” do zdobycia jest też zbroja Sheparda, niestety nie pamiętam jakie były wymagania by ją dostać (pewnie wpis w rejestrze albo save’y na dysku).

Inne linki na Amazonie: paczka różnych gier za $2, te strzelane Walking Dead za $10

A z zupełnie innej beczki: neo24 przysłało mi szok cenowy dla paypalowców: Battlefield 4 za 80 złotych. Całe 100 sztuk. Ktoś chce sprawdzić, is bf4 finished yet.

Dodaj komentarz10 myśli nt. „Kingdoms of Amalur (niemal) Complete za $10 na Amazon – tym razem Steam

 1. Mindestens

  Zastanawiam się, czy ten sukces może mieć jakiś związek z niedawną sprzedażą praw do marki… komuś. Przeglądam z ciekawości od czasu do czasu newsy z Rhode Island, ale ani z nich, ani stron stanu, ani kancelarii, która przeprowadzała aukcję, nie idzie się dowiedzieć, kto został nabywcą.

  1. Mindestens

   @Nitek

   E, tam. Przeszedłbyś Unearthed: Trail of Ibn Battuta, od pierwszej sceny jest kupa śmiechu. Co ja gadam, śmiać się zacząłem już wcześniej, bo na początku i końcu gry są wstawki rodem z trailera odcinka serialu czy filmu (combo kiepskiego voice actingu, bieda scenek i narratora, na końcu były już tylko zdjęcia prawdziwych lokacji i głosy, widocznie nie zaczęli nawet drugiego epizodu za bardzo)

   Epizod pierwszy jest do zrobienia w półtorej godziny i tam dopiero widać developerskie ubóstwo prosto z Arabii Saudyjskiej! Na końcu jest nawet pościg samochodowy ulicami miasta <3.

Powrót do artykułu