Killing Floor 2 teraz także mikropłatnościami

Nitek dnia 24 listopada, 2015 o 20:39    3 

Wygląda na to, że żadna gra obecnie nie jest bezpieczna.

Killing Floor 2 jest kolejnym wynaturzeniem, po Payday 2 i Forzy 6 do którego tylnymi drzwiami wprowadzono, już po premierze, mikropłatności. Tym razem to znane wszystkim skrzynki z kosmetyką, które same w sobie dropić będą za darmo, ale same kluczyki, niczym w CS:GO trzeba będzie nabyć drogą kupną. Zdaje sobie sprawę, że to tylko upiększacze, ale nie wygląda to ciekawie. Tym razem i tak nie ma zbytniego przegięcia pały, bo sama gra jest jeszcze w early accessie, ale to też pokazuje jak projekty mogą podryfować w różne strony. Zainteresowani mogą przeczytać nowe FAQ, w którym twórcy naświetlają ideę, obiecują że to tylko faktyczne skórki, nic poza tym i generalnie starają się, by było dobrze. Nie przewidują jednak, by KF2 stało się F2P, więc jeśli trend się utrzyma, będzie konkurent kluczników otwierających kejsy na jutubach.

killing_floor_2_crates_1-600x317

Samo Killing Floor 2 jest niezłym hardo tłukiem, któremu kolorytu dodaje NVidia Flesh, dziei którym jest jak podczas wycieczce szkolnej w rześni.

Dodaj komentarz3 myśli nt. „Killing Floor 2 teraz także mikropłatnościami

  1. MusialemToPowiedziec

    Smutna wiadomość, że przy braku update’a z contentem od jakiegoś pół roku Tripware uznało, że wrzucanie mikrotransakcji to jest to, na co czekają fani.
    Choć screeny z pistoletami dla gunslingera już są, więc coś tam robią, a te wszystkie skiny idą od graczy – czytaj, Valve zgodnie z zapowiedzią robi płatny modding.

    All in all, jest źle, ale przynajmniej nie tragicznie jak w P2D.

Powrót do artykułu