“Kaznodzieja” doczekał się trailera

furry dnia 2 listopada, 2015 o 12:32    14 

Wczoraj w sieci pojawiła się zapowiedź serialu, który ma się pojawić w połowie następnego roku. “Preacher” – “Kaznodzieja” będzie ekranizacją komiksu stworzonego przez Gartha Ennisa i Steve’a Dillona. Bohaterem jest kaznodzieja poszukujący Boga. Dosłownie – Bóg wyniósł się z nieba, a zadaniem naszego bohatera będzie go odszukać, oczywiście wszystko dzieje się gdzieś w Ameryce.

Serial nakręci wytwórnia odpowiadająca za ekranizację The Walking Dead. Nie ma zombie, ale jest Cassidy… a nie to byłby spoiler.

Dodaj komentarz14 myśli nt. „“Kaznodzieja” doczekał się trailera

  1. furry Autor tekstu

   @Yanecky

   Cały komiks jest jedną długą historią, nie tak jak np. “Archiwum X” jeden odcinek – jedna zagadka. Dużo się strzelają i przeklinają, jest sporo elementów nadprzyrodzonych, nasz Kaznodzieja zostaje znienacka obdarzony supermocami, takie tam, jak to w komiksach, ale to nie jest komiks o superbohaterach.

   Ciężko napisać coś sensownego, bo jak wiadomo spoiler = ban, choć i tak w pierwszym zeszycie sporo się wyjaśnia. Spodziewam się więcej sensu niż w TWD, bo Kaznodzieja jest zamkniętą historią i nie będzie raczej takiego “chodzenia w kółko” jak u Kirkmana (i w jego ekranizacji). 🙂

   1. iHS

    @walec

    Z lefreksem szachisty: robią serial o Davidzie “Legionie” Hallerze, jednym z bohaterów (?) ze stajni marvela – o którym ostatni seria komiksowa była jedną z najfajniejszych rzeczy jakie czytałem w komiksach. Myślałem sobie wtedy : kurcze, gdyby to ktoś sfilmował….

 1. maladict

  To jak już jesteśmy przy ekranizacjach, to Mroczne Materie Pullmana wracają, tym razem jako serial produkowany przez BBC One. Piszę ‘wracają’ bo pierwsza część trylogii pojawiła się w kinach jako Złoty Kompas, ale z uwagi na zawartą w niej pewną krytykę chrześcijaństwa była bojkotowana w USA i nie zarobiła tyle by kręcić dalsze części.

Powrót do artykułu