Dodaj komentarz8 myśli nt. „Jest pierwszy oficjalny zwiastun Star Wars Battlefront 2

 1. lemon

  Trailer pierwsza klasa. Jarałbym się jak pojebany, ale za stary jestem, żeby dać się nabrać.

  W roli głównej pani o swojsko brzmiącym imieniu Janina (niektórzy mogą ją kojarzyć z Tru Blood) – podoba mi się to, jak za jednym zamachem odhaczono dwa wymogi dla współczesnej postaci: kobieta i rasy nie-białej. Gdyby jeszcze okazała się lesbijką… ( ͡° ͜ʖ ͡° )

 2. aryman222

  O k…! Robi kisiel! Szkoda tylko, że to “filmik na silniku gry”. Znając Frostbite to graficznie będzie podobnie, tylko czy gameplay będzie równie widowiskowy i pełen rozmachu co zwiastun? Anyway – jak dadzą DLC w formie darmowych map (jak w Titanfall 2) to pewnie i tak będzie warto.

  1. BlahFFF

   @aryman222

   Zgodnie z info na stronie, nie bedzie season passa, wszelkie dodatki beda darmowe, ale mozna sie spodziewac mikrotransakcji. U nas 2 wersje, 239 i 299, z czego ta druga zawiera skorki dla postaci z The Last Jedi i jakies “epickie” i ekskluzywne umiejetnosci dla bohaterow i pojazdow. Skoro wiec eksluzywne to mozna by wnioskowac, ze bez oplaty nie da sie ich odblokowac w ogole. Generalnie, poprawa w stosunku do 1-ki, ale wciaz sporo niewiadomych. Wizualnie trailer swietny, wyglada prawie jak film.

   Tak czy inaczej, lepsze to niz wydanie mapy _tylko_ (wg informacji, ktora sie do tej pory pojawily) dla graczy premium w BF1.

Powrót do artykułu