Jak nie zauważyliście, jest Steam New Year Sale

MusialemToPowiedziec dnia 6 lutego, 2016 o 1:28    12 

Znaczy, Chiński, Znaczy się, Księżycowy. Whatever

Internet donosi, że nic ciekawego ogółem, ale warto zajrzeć na wishlistę czy coś nie dostało jakiejś ciekawej przeceny. Tak jak w czasie zimy, jedna cena by rządzić nimi wszys… znaczy, na całą przecenę, chyba że ktoś manualnie coś zmieni, bo niby im wolno, a niby nie.

“Mini-gra” to tak naprawdę przewodnik po przecenach, np. wybierając Piratów dostaniemy listę gier o piratach, a wybierając Ninjów dostaniemy gry o ninjach.

Uwaga, jak ktoś się interesował ARG w czasie Winter Sale (co się kończyło zdobyciem odznaki “Red Herring”), wygląda na to, że ARG wróciło.

Coś jeszcze miałem napisać, ale zapomniałem… Pewnie nieważne.

Dodaj komentarz12 myśli nt. „Jak nie zauważyliście, jest Steam New Year Sale

  1. aryman222

    Są nawet niezłe deale, np. RTW Attila -75%. W sumie podstawka chodziła mi słaaaaabo, ale wkrótce (w ciągu najbliższych 2 lat 😉 ) zmienię kartę graficzną i będzie jak znalazł, nie? Odpaliłem jednak testowo podstawkę, ujrzałem ponownie potworną brzydotę mapy kampanijnej (nie mogliby po prostu dać tej z RTW?) i uznałem, że -75% to za mało. Wybredny i oszczędny robię się na starość…

  2. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

    I znowu to samo. Zainteresowało mnie kilka gier. Tylko jednej z nich nie ma Nitek. Podejrzana sprawa… Swords & Crossbones: An Epic Pirate Story Chyba kupię tylko po to żeby zagrać przed Koniem Redaktorem 🙂

Powrót do artykułu