Hearthstone na Androida tuż, tuż

Nitek dnia 16 grudnia, 2014 o 13:32    37 

Być może nawet właśnie teraz.

Osoby mające urządzenia przenośne napędzane zielonymi ludzikami, powinny doglądac swojego ogródka w Playstore, albowiem dziś czy też na dniach (nie doszperałem się informacji kiedy u nas dokładnie) znajdzie się tam Heathstone. Edycja mobilna na starcie będzie zawierać wszystkie dodatki znane z wersji na blaszki, w tym ostatni dodatek Goblins vs Gnomes.

Tylko wcześniej chyba trzeba pożegnać się z rodziną. O ile się ma tablet, bo zdaje się, że hulać będzie tylko tam.

 

Dodaj komentarz37 myśli nt. „Hearthstone na Androida tuż, tuż

     1. aihS Webmajster

      @shani

      Wydaje mi się, że na Intelu mogą być problemy z niektórymi grami/appkami.

      Gdybym kupował dziś to serio brałbym jabłko albo największego Note jakiego daje obecnie Szajsung. Radzę unikać nietypowych konfiguracji nawet jeżeli są kosmiczne na papierze.

      ed: niedługo pojawi się również nowy Nexus 9 od HTC na nVidia Tegra K1

       1. furry

        @Beti

        Ale jak to? Jak telewizor kosztuje 2000, albo 20 rat po 100zł, to chyba faktycznie jest zero? Oczywiście zwykle sprzedawca będzie chciał dołożyć “obowiązkowe” ubezpieczenie, ale wtedy nie brać, albo żądać regulaminów promocji i rat, czy naprawdę jest obowiązkowe. Jeśli jest na piśmie że tak, to nazwać sprzedawcę oszustem marnującym mój cenny czas i wyjść trzaskając w miarę możliwości drzwiami, nie zawsze się da.

       2. aihS Webmajster

        @Beti

        To ty czytaj, a ja będę konsumował. Jasne, że to nie jest dobra wola banku, bank musi zarabiać, ale niekoniecznie na kliencie końcowym. Pamiętaj, że między mną a kredytodawcą jest jeszcze sklep, który może brać koszta kredytu na siebie z różnych powodów.

        Nie należy ślepo wierzyć ani reklamom kredytów ani sceptykom. Polecam zdrowy rozsądek. Można go dostać w każdym sklepie ze zdrowymi rozsądkami i zielonymi mundurami.

       3. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

        @Probabilistyk

        Ano. Daaaawno dawno temu kupowałem telewizor. Żebyście wiedzieli jak dawno to było to powiem jeszcze że to był kineskop!
        No i raty 0%. Węszę podstęp, wiadomo, ale się zarzekają że nie. No to pytam czy jak za gotówkę – dadzą rabat (bo przecież kredyt kosztuje tak czy siak, po prostu chowają ten koszt w cenie sprzętu). Ale nie, rabatu za gotówkę nie będzie. To wziąłem na raty. Odsetki na lokatach wtedy jeszcze jakieś były to parę złotówek na tym interesie zarobiłem a i historię kredytową sobie zbudowałem.
        A skoro o pieniądzach i kredytach. Bank mnie molestuje żeby mi podnieść limit na kredytówce. I tak nie dotykam nawet 1/5 bieżącego limitu bo kupuję tyle ile będę mógł spłacić w grace periodzie a ci mi jeszcze chcą dołożyć. I raz kliknąłem na szczegóły oferty. A tam oświadczenie że przy tym limicie kk to zarabiam bez mała 10K złotych i przy tych dochodach mam miesięcznych wydatków niecałe 800. Wesołki.

       4. shani

        @aihS

        Eh, rat, kredytow i wszelakich pozyczek unikam jak ognia. Jesli nie mam gotowki na cos, to znaczy, ze jeszcze nie jestem gotow, aby posiasc dany sprzet 🙁
        Jedyne raty, ktore kiedykolwiek bralem to na Playstation 1. W sumie bezproblemowo poszlo, ale to bylo taaaak dawno temu, teraz chca ci zerznac pupe na kazdym kroku 🙁

       5. moleskine0

        @shani

        Ja też całe życie unikałem rat. A potem przyszedł temat kredytu na remont domu, zrobienie własnego gniazdka. I okazuje się, że bez historii kredytowej prowizja strzela o kilka punktów procentowych w górę. Dlatego odchorowałem swoje z ratami i teraz, gdy nadarza się okazja na coś taniego, przydatnego i w ratach zeroprocentowych to biorę, żeby w historii stało jak byk, żem uczciwym zapychaczem bankierskich kieszeni.

 1. aihS Webmajster

  Lista urządzeń przetestowanych:
  Amazon Kindle Fire HD 6 (2014)
  Amazon Kindle Fire HD 7 (2014)
  Amazon Kindle Fire HDX 7 (2013)
  Amazon Kindle Fire HDX 7 (2014)
  Amazon Kindle Fire HDX 8.9 (2014)
  Asus Google Nexus 7 (2013)
  Huawei MediaPad X1
  NVIDIA SHIELD Tablet
  Samsung Galaxy Mega 6.3 I9200
  Samsung Galaxy Note 8.0
  Samsung Galaxy Note LTE 10.1 N8020
  Samsung Galaxy Note 10.1 (2014)
  Samsung Galaxy Tab Pro 8.4
  Sony Xperia Z2 Tablet LTE

  Ogólne wymagania to 6+ cali, android 4.0+ i 1GB ramu.

  ed: wersja na telefony w przyszłym roku, ma mieć całkowicie inni interfejs

Powrót do artykułu