Halloween w Greenman Gaming

furry dnia 29 października, 2015 o 11:02    1 

Wszyscy (?) czekamy na Halloween Sale, ale nie samym Steamem żyje człowiek. Pierwszym, któremu nerwy puściły jest jest Green Man Gaming. Ceny jak wiadomo niezbyt, bo w funtach, ale dostaniemy jeszcze 22% od wartości koszyka, jeśli podamy kod FACEYO-URFEAR-S22PER. Oczywiście gry dobrano do okazji, nie ma Ride to Hell: Retribution, gra jest straszna, ale nie o to tu chodzi.

Przykładowo Left 4 Dead Bundle, czyli 1+2 część, za £4,59, z kodem za £3,59. Inne ceny nie tak zachęcające, między innymi (z dodatkową zniżką): This War of Mine za £4,68, Resident Evil HD za £9,36, Dead Rising 2 za £5.09, Fahrenheit Remastered za £2.73, Disciples III Gold za £2.92, seria Edna & Harvey po £1.87, seria Necrovision za jakieś grosze. Przypominam że Blackguards są w aktualnym Humble Bundle.

Do tego mnóstwo gier i gierek o zombie, wampirach, duchach i zombie. Moją uwagę przyciągnęła Dead Effect, mam nadzieję na miks Dead Space i Mass Effect, bo rozumiem że to obiecują twórcy. Żartuję, metacritic 55. Do tego nieźle wyglądające Dead Pixels, ogólnie dużo gier z “dead” w tytule. Jakieś typy?

Dodaj komentarzJedna myśl nt. „Halloween w Greenman Gaming

Powrót do artykułu