Hajp ostateczny Sid Meier’s Civiliztion VI

fl0dA dnia 18 października, 2016 o 8:53    50 

Ahoj ptysie miętowe!!

Jak zapewne wiecie (bo macie zakreśloną datę premiery Battlefielda 1 w kalendarzu) już w ten piątek 21 października będziemy mogli cieszyć się nową Cywilizacją. Z tej okazji hajp ostateczny poniżej:

Tytuł jest już dostępny do preloadu dla tych, którzy zakupili via Steam albo dostali już swoje klucze od resellerów.

Start o 1:00 w nocy 21 października. Ja już wziąłem urlop na piątek ;] Jeśli ktoś z was jeszcze nie zakupił swojej wersji a skłania się ku temu to zwykła edycja w wersji cyfrowej to wydatek ok 200 złotych ( mówię o legitynych sklepach a nie pingwinowych rajach podatkowych). Wersje fizyczne kosztują mniejwięcej tyle samo. Wraz z kolegami z civ.org.pl mamy ofertę z muve.pl o której więcej TUTAJ

Istnieje jeszcze możliwość zakupu wersji Digital Deluxe, która obejmuje season pass (4 kolejne dodatki) i darmową ścieżkę dźwiękową. Tutaj musimy się liczyć z wydatkiem ok 260plnów. (na przykład tu )

Ja już zakupiłem swoją wersję i liczę na intensywne granie 😉 Ktoś jeszcze z gikzowej braci zakupił/planuje zakup ?

Dodaj komentarz50 myśli nt. „Hajp ostateczny Sid Meier’s Civiliztion VI

  1. Nitek De Kuń

   @bad_puppy

   sklepy tak Ci nie zrobią. pozostaje allegro i specjalna prośba.
   kiedyś poprosiłem, dostałem bez problemu foto klucza, a pudełko przyszło o swoim czasie.

   sklepy nie bardzo, bo logistycznie wysyłkę nośnika ogarnia magazyn i pewnie za długo by im zeszło, a do tego jakby tak każdy chciał…

   1. MusialemToPowiedziec

    @fl0dA

    Pod dowódctwem Króla Jadwigi.

    Nie, to nie jest żaden żart jakby co, to był jeden z oficjalnych tytułów Jadzi. Natomiast samo wystąpienie Pani J jest domysłem wynikającym ze zgaduj zgaduli czyje portrety Firaxis sobie na ścianie wywiesiło.

 1. Yanecky

  Tak drogo… aż za bardzo. A pamiętacie, jak nowe gry można było kupić poniżej 100zł? Pepperridge farm remembers 😉
  Poczekam, przynajmniej na pierwszy dodatek, zwłaszcza, że Tyranny i inne takie. Póki co – za dwa dni nowy patch do Stellaris, na muve można za 18.90 dostać Leviathans story pack (choć jak zwykle, większość zmian jest w darmowym patchu).

     1. lemon

      @fl0dA

      Przecież napisałem, że na legalu, a nie jakieś z giełdy (ani nawet nie Terrorist Takedown). W takiej cenie np. ukazało się Shogo: MAD – pamiętasz tę grę? Robiła ta sama ekipa co Blood 2: The Chosen. Pełna polonizacja była nawet na poziomie. Chyba. 🙂

       1. Zebulah

        @aihS

        Była aż tak tania. Pamiętam, że jak zobaczyłem w kiosku to zaraz kieszonkowe poszło 🙂
        Przeszedłem 3 czy 4 razy i tak mam ten polski dubbing wbity w pamięć, że jakbym miał sobie teraz odświeżyć z GOGa po angielsku to boję się, że to nie będzie już to samo.

 2. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

  Zbulwersowany cenowym skokiem na kasę na razie powstrzymuję hajp i nie kupiłem. Ale jeszcze jutro cały dzień no i piątek do popołudnia. Wiele się może zdarzyć. Moja silna wolna jest zasadniczo bardzo słaba. Takie np. ptasie mleczko potrafi ją zdruzgotać…
  O, jeszcze pytanko: wiadomo już jak będzie pudełko wyglądać? Świstek z kodzikiem i tyle? Czy dadzą chociaż jakiś plakat z drzewkiem techów?

   1. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

    @fl0dA

    Tak coś czułem 🙁
    A tak bym chciał kolejne pudełko obok poprzednich civek. Ech…
    Pewnie w końcu pęknę i przejdę li tylko na digital. Coś się kończy.

    Widzę że aż avatar zmieniłeś 😀 Będziesz jutro jakiegoś strima robił z tej pierwszej rozgrywki?

    1. Waldek-Mat

     @brum75

     Kupowanie gier w pudełkach nie ma sensu, zazwyczaj musisz zapłacić za przesyłkę i jeszcze nie zawsze dojdzie na czas, w ostatnim roku tylko przy HoI4 kupiłem boxa ale był dużo lepszy niż wersja cyfrowa – jakieś kosmetyczne DLC, soundtrack i takie tam.

Powrót do artykułu