[ZWIASTUN] GTA V true next gen HD uber wersja na PC później

Nitek dnia 12 września, 2014 o 14:17    40 

Później niż na nie takie next genowe next genowe konsole.

XONE i PS4 farmić hajs dla Rockstara będą już od 18 listopada, blaszaki zaś dopiero 27 stycznia 2015. Info prasowe

W Grand Theft Auto V na PlayStation 4, Xbox One i PC poza daleko idącymi zmianami technicznymi i w oprawie graficznej gracze mogą spodziewać się większego dystansu renderowania obiektów i wyższej rozdzielczości w głębszym, bardziej szczegółowym świecie Los Santos i hrabstwa Blaine pełnym nowości takich jak:

– Nowe rozrywki
– Nowe uzbrojenie
– Nowe pojazdy
– Nowe dzikie zwierzęta
– Większy ruch uliczny
– Nowy system roślinności
– Ulepszony model uszkodzeń i pogody

W wersji Grand Theft Auto V na PlayStation 4, Xbox One i PC znajdą się także ulepszone stacje radiowe z ponad setką nowych utworów, w tym nowymi setami od powracających DJ-ów, które uzupełnią i tak już pokaźną kolekcję zebraną w 17 stacjach.

Wszyscy, którzy złożą zamówienia przedpremierowe, otrzymają premię w grze w wysokości 1 000 000 GTA$, które można wydać w GrandTheft Auto V oraz Grand Theft Auto Online (po 500 000 $ na tryb fabularny i GTA Online).

Dodatkowo gracze, którzy grali wcześniej na PlayStation 3 oraz Xbox 360, będą mogli zdobyć rzadkie wersje klasycznych pojazdów serii Grand Theft Auto takich jak Dukes czy samolot Dodo oraz szybszy i zwrotniejszy sterowiec. Ponadto czekać będą na nich nowe rozrywki, w tym kolejne wyzwania fotograficzne i strzeleckie, nowe uzbrojenie i wiele więcej.

Jednym z wielu ulepszeń Grand Theft Auto Online jest zwiększenie liczby graczy w sesji do 30 osób. Wszystkie usprawnienia rozgrywki i zawartość stworzona przez Rockstar będą dostępne w Grand Theft Auto Online w dniu premiery na PlayStation®4, Xbox One i PC, a gracze mogą spodziewać się w przyszłości jeszcze wielu nowych atrakcji!

Obecni gracze będą mogli przenieść swoje postacie Grand Theft Auto Online i postępy w grze na PlayStation 4, Xbox One lub PC. Wszystkich chcących dowiedzieć się więcej na temat wyjątkowej zawartości dla powracających graczy zapraszamy na rockstargames.com/V/bonuscontent.

Dziś o godzinie 9:00 czasu wschodniego (ET) zaprezentujemy nasz najnowszy zwiastun – tymczasem zobaczcie dwanaście nowych obrazków z gry w wersji na PlayStation®4.

Dodaj komentarz40 myśli nt. „[ZWIASTUN] GTA V true next gen HD uber wersja na PC później

Powrót do artykułu