GTA V na PC dopiero 14 kwietnia

Nitek dnia 24 lutego, 2015 o 16:18    21 

Psikus.

Poza tym napady online dostępne na konsolach będą od 10 marca. Poniżej wklejam notkę prasową.

GTAV na PC będzie dostępne już 14 kwietnia w wersji pudełkowej i w wersji cyfrowej do pobrania. Chcemy gorąco przeprosić posiadaczy PC z całego świata, którzy z niecierpliwością odliczają dni do premiery gry, ale potrzebujemy jeszcze trochę czasu, aby upewnić się, że oferowany produkt będzie najwyższej jakości, a napady i w pełni funkcjonalny tryb GTA Online będą działać bez najmniejszych problemów już w dniu premiery. W ramach podziękowania za Waszą cierpliwość, osoby, które zamówiły grę w przedsprzedaży, otrzymają w prezencie $200 000 do wykorzystania w GTA Online.

Jak zawsze zwracamy się do pecetowej społeczności GTA o zrozumienie i pomoc podczas pierwszych dni po premierze, gdy zwykle pojawiają się problemy z działaniem gry na nowej platformie. Jeśli na jakieś natraficie, zapraszamy do odwiedzenia strony Rockstar Games Support i wysyłania wiadomości e-mail na adres GTAOnline@rockstargames.com – będziemy uważnie monitorować sytuację i niezwłocznie reagować na wszelkie problemy.

Grand Theft Auto V w wersji PC to gra stworzona od podstaw z myślą o tej właśnie platformie, zawierająca całą masę ulepszeń, w tym bardziej szczegółową grafikę, rozbudowane opcje konfiguracji i obsługę rozdzielczości Ultra HD – a do tego złożony edytor Rockstar służący do nagrywania, planowania i montażu materiałów wideo tworzonych przez graczy.

Dziękujemy fanom GTA z całego świata za cierpliwość w oczekiwaniu na te ważne wieści – ogromnie nas cieszy, że już wkrótce będziemy mogli udostępnić wam tryb napadów oraz GTAV w wersji PC. Niezmiennie jednak najważniejsza pozostaje dla nas jakość oferowanych produktów. Dokładamy więc wysiłków, by zarówno tryb napadów, jak i wersja pecetowa gry były jak najbardziej dopracowane. W nadchodzących tygodniach udostępnimy Wam dalsze informacje, a na razie zachęcamy do sprawdzenia, jak obecnie prezentuje się Grand Theft Auto V na PC.

PCH_Announcement1aa_640x640_v3b_POL

Dodaj komentarz21 myśli nt. „GTA V na PC dopiero 14 kwietnia

 1. MusialemToPowiedziec

  Heh, cytat z oryginała: “As always, we ask for the GTA PC community’s understanding and assistance in helping to report any concerns during the early days of launch when those inevitable initial teething issues arise on the new platform.”

  Czytaj: lol, myśleliście że zrobimy dobry port, rofl.

 2. MusialemToPowiedziec

  Lol, za bratem.

  Kurczę, tyle się męczą i przekładają tę premierę, żeby tylko nie mieć konkurencji. A tu nie, Rockstar nie da i też przesuwa premierę.
  Ile jeszcze Warszawiacy będą cierpieć z powodu wrednych Amerykańców chcących przyćmić start drugiej linii metra?

 3. thewhitestar

  Ja to nawet lubię jak przekładają premiery. A raczej lubię czytać w internecie reakcje dzieci z adhd skomlących jakie to życie jest okrutne, jakimi ch’jami są wydawcy gry i ogólnie że odbyt piecze 🙂 I to mimo że sam czekam na nowe GTA na platformę dla pasjonatów 😉

Powrót do artykułu