Gry z serii TRIBES za free

mr_geo dnia 30 października, 2015 o 14:55    3 

W ramach świętowania 20-coś tam lecia TRIBES Universe, gry związane z wzmiankowaną marką zostały udostępnione ze darmo*. Udostępnienie obejmuje też prekursorów serii czyli tytuły Earthsiege i Starsiege które były jeszcze FPP symulatorami mechów a nie FPP shooterami.

Gry udostępniono w formie obrazów ISO, nie ma informacji czy starsze produkcje spaczowano jakoś pod kątem działania na nowszych systemach.

Z całej serii grałem tylko w Earthsiege 2, a i to było tak dawno że najstarsi górale mieli wtedy najwyżej grzechotki zamiast tradycyjnych ciupazecek; tym niemniej garść mglistych wspomnień które mam na ten temat jest raczej pozytywna. O ile się jednak orientuje seria poszła w kierunku chaotycznego dynamicznego strzelania do wszystkiego co się rusza w trybie multiplayer i ostatnie tytuły serii do Earthsiege mają się raczej nijak.

Link do strony z pobraniami w źródle.

* – TRIBES: Ascend nie było już za darmo wcześniej?

Dodaj komentarz3 myśli nt. „Gry z serii TRIBES za free

  1. lemon

    Teraz się tym jarają w CoD-ach i innych, a Tribes to była pierwsza gra z jetpackami, albo przynajmniej jedna z pierwszych. Miło wspominam Tribes Vengeance (super kampania była). Jakiś czas temu chciałem pograć w Ascenda, ale za cholerę nie mogłem się zalogować/zarejestrować i w efekcie nawet nie uruchomiłem gry. Recenzje parówkowe też nie nastrajają optymistycznie.

  2. emperorkaligula

    TRIBES: Ascend

    było za frajer (cudna giera!), ale potem coś kombinowali że sprzedażą wszystkich unlocków – kup raz a wszystko – raczej opcjonalnie to było, ale pewien nie jestem. chyba dalej jest F2P. nie wiem. przestałem jakoś grac. ale dla samej mechaniki poruszania każdy powinien zagrać.

Powrót do artykułu