Gramy razem, ke?

Nitek dnia 3 października, 2014 o 18:20    58 

Ta choroba nieźle mi namieszała.

Czy znajdują się dzisiaj chętni na wspólner rozgrywki? Czy dzisiaj pass i po prostu piąteczek? Oczywiście w grę wchodzi Battlefield 3 (podstawka), ale niektórzy chcą iść w stronę teoretycznie naprawionego Battlefielda czwartego, a Beti kusi na Quake Live wersję steamową. Pytanie orientacyjne, bo mogę nie uczestniczyć, ale może ktoś nie ma psiapsiela do kielicha do grania, więc może akurat ma jakieś intratne propozycje dla reszty gikzowiczów.

Łazienka naprawiona. Był stream.

Dodaj komentarz58 myśli nt. „Gramy razem, ke?

       1. Beti

        @Probabilistyk

        Ja po piątku i sobocie wczoraj dochodziłam do siebie 😀 Chyba już nie ten wiek na takie imprezowanie haha
        Btw. w tym tygodniu bardzo luźno z czasem na granie, więc do wyboru L4D2 i QL 🙂
        btw2. Obczaiłam jak można wbić na puste serwery w QL i szybko je zająć jeśli będziemy mieli komplet graczy 🙂

 1. slowman

  Tak dla przypomnienia.

  O 20 gramy w Crusader Kings 2. Na razie zapowiedziało się 6 osób, co będzie rekordem i mam nadzieję, że owczy internet wytrzyma, ale ponieważ 14 wychodzi nowy patch, który zmiecie wszystkie sejwy i można grać w CK2 za darmo – zapraszam wszystkich ciekawych gry do zaspokajenia mojej ciekawości i pokazania jak to jest grać w kupie.

   1. slowman

    @brum75

    Co prawda CK to jedna z bardziej niedorzecznych pod względem strumyków gier (w sensie przez większość czasu nic się tam nie dzieje; i tak napisałem to tylko dla ujęcia rzeki przy strumyku), ale będziemy na TS-ie od ok. 20, więc wtedy możesz próbować kogoś namówić.

     1. slowman

      @brum75

      Mam przyjemny szum w głowie (to albo te 2 piwa, albo zapętlone “Fresh strawberries” Franzów Ferdinandów [poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale czy w polskim nie powinno się odmieniać obu członów?]), więc postaram się to podtrzymać specjalnie dla Ciebie 3 i 4 piwem 😉
      Poza tym, jeślibyś rzeczywiście nie chciałbyś wejść do gry z nami to graj równolegle w singla, to Ci pomożemy rozwiązać różne wątpliwości 🙂

Powrót do artykułu