Gracze wierzą w Obsidian Entertainment!

aryman dnia 15 września, 2012 o 9:14    19 

Dodałbym nawet, że ich kochają i z nadzieją czekają na nowy projekt o tytule… Project Eternity. 

W kilkanaście godzin od wystartowania zbiórki funduszy na Kickstarterze (o czym już pisaliśmy) Obsydian zebrał wsparcie w wysokości 835 tys dolarów! Wygląda na to, że planowane 1,1 mln zbiorą w jedną dobę! W niesamowitych czasach żyjemy, drodzy gracze… Najpierw Wasteland 2, teraz nowa gra Obsydiana, a wszystko ufundowane przez graczy. Oby tak dalej, kto wie jakie jeszcze podróże sentymentalne staną się możliwe dzięki Kickstarterowi? 

 

PS Myślicie, że EA weźmie  pod uwagę "RPGowe oczekiwania" graczy w nowych produkcjach Bioware? LOL, pewnie, że nie! Wydadzą 50 mln $ na reklamę i zarobią kolejne 300-500 mln na DA3, czy ME4 🙂

 

Dodaj komentarz19 myśli nt. „Gracze wierzą w Obsidian Entertainment!

 1. aihS Webmajster

  Piękne. Idę dodać 10$

  To świetnie pokazuje jakim zaufaniem cieszy się studio. Co z tego, że są bugi jak fabularnie ich gry są po prostu ponad konkurencją… zresztą jaką konkurencją, nie wiem czemu tak napisałem, kiedyś było sobie Bioware a teraz to jakaś popierdółka.

  1. Eschelius

   @nacho66

   Ty nie kupisz, ja nie kupię, ale to bez znaczenia, bo kupią Amerykanie i Brytyjczycy. Wystarczy pewnie na wbicie tak między 1 a 3 miliony, EA sobie pogratuluje i powie Bio “keep going”, a panowie z Bio oczywiście odstawią w sieci szopkę jak to ta gra była ich marzeniem od początku i to ich naj naj naj dzieło.

      1. aryman222 Autor tekstu

       @slowman

       zgadzam się. ja tez czasem kupuję gry, mimo ich niedoskonałości. robię to bo wiem, ze nie mają konkurencji, a w coś grac trzeba 🙂 do bojkotów nawoływał nie będę bo to bez sensu; sam te kupuję gry, które inni bojkotują. jesli gra jest dobrze reklamowana i nie jest totalną kaszaną to nawet jak zbojkotuje ją milion graczy, to zawsze znajda się 3 mln które kupią.

       1. slowman

        @nacho66

        Zgodziłbym się, gdyby nie to, że żeby uznać to za właściwe należałoby uznać, że ludzie są racjonalni zawsze i wszędzie. Niestety jednak nie są, dlatego większość ludzi powie, że woli Coca-Colę, ale jeśli dać im nieoznaczone szklanki pełne Coca-Coli i Pepsi to uznają, że to drugie jest smaczniejsze (potwierdzone badaniami). Wina wtedy leży po stronie tych, którzy wykorzystują tego typu ułomności ludzkiej natury dla własnej korzyści.

 2. Pjotroos

  Chciałem sobie kopnąć te 20$, ale JA PIERDOLĘ co za niedorozwinięty system płatności. Żeby łaskawie przyjęli moją Visę muszę się zarejestrować na Amazonie a potem podać im swój adres domowy i numer telefonu. Po co im mój telefon? Dzwonić będą kontrolnie żebym im nazwisko przeliterował?

  1. Mariosgh

   @Pjotroos

   No niestety tak jest na Kickstarterze. Ale na samym dole jest informacją, że niedługo będzie można poprzez PayPal płacić.
   “Can i use PayPal?”
   “Yes! We will have a PayPal account set up shortly. Please be patient, and check back soon for an update on how to contribute through PayPal.”

 3. k0d

  [i]PS Myślicie, że EA weźmie pod uwagę “RPGowe oczekiwania” graczy w nowych produkcjach Bioware? LOL, pewnie, że nie! Wydadzą 50 mln $ na reklamę i zarobią kolejne 300-500 mln na DA3, czy ME4 :-)[/i]

  Ale zaufania i reputacji już nie odzyskają… Bioware stało się bezmyślną, zbudowaną z ludzkiej tkanki maszyną do robienia pieniędzy.

Powrót do artykułu