Godzinka z XCOMem

Nitek dnia 3 października, 2012 o 12:58    19 

Mało hajpu?

Proszę, godzinka materiału z XCOMem.

 

 
Do końca hajpu pozostało 9 dni.

Dodaj komentarz19 myśli nt. „Godzinka z XCOMem

  1. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

   @mokraTrawa

   Nie oglądam. Zamówiłem. Nie oglądam. Nie oglądam. Nie oglądam! Tydzień szybko minie. Co to jest tydzień? Nie oglądam. Zaraz weekend przecież. A potem myk i premiera. Nie oglądam. Po co?
   PS. A potem się okaże że obsuwa i paczka nie dotrze na czas ]:->

    1. Pjotroos

     @Kirq

     W zasadzie tak. Gdybym miał przesyt taktycznych turówek, tak jak mam w tej chwili przesyt gier FPS, z pewnością nie wypatrywałbym XCOM z taką niecierpliwością. A tak – widząc że to nie będzie gra idealna – i tak cieszę się na możliwość zagrania w nią, bo to będzie przyjemna odmiana od oklepanych do gołej gości gatunków.

  1. aihS Webmajster

   @Kirq

   Powiem więcej Kirq, jak wejdziesz [url=”https://www.gikz.pl/gikz/o-gikzie”]tutaj[/url] i spojrzysz na listę osób zaangażowanych w tzw radę odrodzenia… kolegium to musisz wiedzieć, że 3, lub nawet 4, osoby z 7 tam wymienionych mają konsole.
   BLASPHEMY! 🙂

 1. aihS Webmajster

  Ten filmik rozwiązał mój dylemat dotyczący tego, na którą platformę zakupić XCOMa – można śmigać padem na PC – i nie ma dylematu 😛

  EDIT
  W ramach hajpu chciałem tylko zdradzić, że będziemy na Gikzie 12 października golić na łyso w ramach konkursu, w którym będzie do wygrania Steamowy klucz XCOM 😛

Powrót do artykułu