Geralt na ratunek, czyli jak siwowłosy uratował prezentację

Nitek dnia 11 sierpnia, 2014 o 11:58    13 

Podczas konferencji CDP RED los spłatał im figla pozbywając ich dźwięku. Na szczęście przy stole siedział Doug Cockle, angielski głos Wieśka, który na żywo szył kwestie dialogowe pozbawione fonii. Ciekawostka.

Dodaj komentarz13 myśli nt. „Geralt na ratunek, czyli jak siwowłosy uratował prezentację

  1. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

   @aihS

   Możliwe, ale trzeba przyznać że kreatywne 🙂 A samo uszkodzenie całkiem możliwe, pisałem dziś o moich przebojach z mikrofonem w dźwiękówce. Jakiś czas temu działał, w sobotę nie chciał – a w temacie dźwięk nic nie zmieniałem od dawna 🙂

  2. MusialemToPowiedziec

   @aihS

   Złośliwość rzeczy martwych to przecież udowodniony naukowo fakt.

   Całe szczęście że akurat postanowiły być złośliwe wtedy, gdy akurat był aktor gadający Geralta. I całe szczęście, że to tylko audio, a nie musieli szybko grafików załatwiać, którzy by narysowali te wszystkie sceny.

   CDRed miało tony szczęścia w nieszczęściu.

 1. Private_dzban

  Oooo będzie Dijkstra (fak, jak to się wymawia?!)! Jako, że dopiero teraz nadrabiam sapkowską sagę i całkiem niedawno się nań napatoczyłem, to chciałem się Was pytać czy wiecie coś na temat jego obecności w W3. Pytanie nieaktualne, dzięki Kuń!;)

  1. mokraTrawa

   @aryman222

   ee nie przesadzaj, do premiery tyle czasu, że spokojnie mogą pokazać “zepsutą” i nic się nie stanie, poza tym nie zepsuta bo chodziła dobrze, tylko głosy padły (niby), a przy okazji znowu jest o wieśku głośno, bo aktor czytał teksty. Nawet jakby ktoś faktycznie jechał ich za zepsutą grę, to następnym pokazem/filmem znowu zamkną gęby

Powrót do artykułu