Gears of War Judgement mnie nie obchodzi

serafin dnia 3 czerwca, 2012 o 11:03    0 

Zapowiedziano kolejną grę Gears of War na Xbox 360. Byłoby to niewarte wzmianki nawet moim zdaniem, gdyby nie jedna okoliczność…

Otóż, Gears of War Judgement będzie robiło People Can Fly z Adrianem Chmielarzem. Epic powierzył Polakom swoją markę pomimo tego, że Bulletstorm sprzedał się średnio. Widać to nie nadszarpnęło zaufania Amerykanów, wręcz przeciwnie, zachęciło ich do oddania "naszym" swojego ukochanego dziecka. Raz już to zrobili, fakt, bo to PCF przygotowywało pecetową konwersję pierwszego Gears of War, ale teraz sprawy mają się inaczej – chłopaki będą robić całą grę sami. Brawo dla nich, bardzo się cieszę, choć jak już wspomniałem, sama gra mi zwisa i powiewa.

Jeśli komuś nie zwisa, to spieszę poinformować, że Judgement odchodzi od fabuły trylogii w przeszłość. Jego akcja rozgrywać się będzie 15 lat przed wydarzeniami z pierwszej części, krótko po tym, jak zaczęły się pierwsze ataki Szarańczy. Głównym bohaterem nie będzie Marcus, ale Baird, dowódca Kilo Squad – fabuła jednak kopiuje tą z pierwszego Gears of War, bo Baird też został skazany za jakieś przestępstwa przez sąd wojskowy, jak wtedy Fenix, i też wypuszczą go bo ktoś musi pozabijać wszystkie potwory. Nuda. Ale fani się pewnie ucieszą.

Dodaj komentarz