G’Day Aussies. Nowa cywilizajca i kolejny patch do Civilization VI już dostępny.

fl0dA dnia 24 lutego, 2017 o 10:54    12 

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy(ok, tak naprawdę to nikt nie czekał). Nowy patch, nowa cywilizacja. Nowa jakość?

Już dostępny jest nowy patch do Sid Meier’s Civilization VI, który W KOŃCU daje wsparcie dla Steam Workshopu i, przynajmniej teoretycznie, tuninguje AI.

Dodatko, tak jak ostatnim razem, dostaliśmy dwa DLC. Jedno z nich to wejście na światową scenę nowej nacji, a mianowicie Australijczyków. Jeśli zawsze chcieliście wiedzieć jak to jest być potomkiem więźniów wywiezionych na daleką wyspę, to teraz możecie się o tym przekonać.

Przywódcą Kangurów jest John Curtin, który był ich premierem w czasie drugiej wojny światowej. Dla mnie postać anonimowa. Ale dla Kangurów pewnie ktoś na miarę Piłsudskiego.

Dodatkowo dostajemy nowy Scenariusz o nazwie Outback Tycoon. Ma on trwać 60 tur i być nastawiony tylko i wyłącznie na odkrywanie terytorium Australii, znajdowanie i moentyzację jest dóbr naturalnych. Sto procent ekonomii, zero procent walki.

civilizationvi_outback_station

 

Jeśli o mnie chodzi, już dawno wyzbyłem się wiary, że nowa Civka będzie dla mnie grywalna i to dzisiejsze uaktualnienie tego nie zmieni. Ale oczywiście sprawdzę, zmiany i jeśli AI przestanie choć w małym stopniu przypominać paździerz to na pewno o tym poinformuję.

PS. Te dwa DLC wyczerpały limit darmowego contentu dla posiadaczy wersji Deluxe. Osobiście, czuję się zawiedziony.

 

Dodaj komentarz12 myśli nt. „G’Day Aussies. Nowa cywilizajca i kolejny patch do Civilization VI już dostępny.

Powrót do artykułu