Gamefly – kup grę 2k w promocji, może dostaniesz Mafię 2 za darmo*

MusialemToPowiedziec dnia 17 września, 2013 o 10:35    3 

Uwaga, wymaga posiadania karty.

Oferta prosta. Kup grę z tej strony, a może dostaniesz Mafię 2*. Dodatkowo istnieje możliwość zbicia ceny o dodatkowe 20%, używając kodu GFDSEP20UK. To razem powoduje, że całkiem ciekawie wygląda Bioshock Infinite, za które trzeba zapłacić 8 funtów,

Notatka dla osób zza oceanu/posiadających tam znajomych. Kod zniżkowy to GFDSEP20. Ceny chyba są trochę lepsze niż te europejskie – np. Bioshock za niecałe 11 dolarów, ale nie sprawdzałem wszystkiego w ofercie.

*Nie wiadomo, na czym ma to dokładnie polegać. Podejrzewam, że Gamefly będzie przyznawał grę  zależnie od kasy, jaką u nich zostawimy, jako że w ofercie są np. stare Xcomy za niecałego funto-dolara.

Dodaj komentarz3 myśli nt. „Gamefly – kup grę 2k w promocji, może dostaniesz Mafię 2 za darmo*

    1. MusialemToPowiedziec Autor tekstu

      @Geralt_Bialy_Wilk

      Ja wiem o tej gwiazdce. Tylko ważne info to fakt, że Mafię będą wysyłać za/w ciągu 10 dni oraz o ważności oferty do wyczerpania zapasów. Stąd moje podejrzenie, że np. zbiorą dane na temat zakupów i wyślą kod tylko do osób, które kupiły coś więcej niż tego Xcoma za niecałego dolara, albo mają 100 kodów do Mafii, więc wyślą to do tych, którzy zostawili u nich najwięcej $$$ .

Powrót do artykułu