Final Fantasy XIII wkrótce na pecety, tymczasem Final Fantasy XV

Nitek dnia 19 września, 2014 o 17:06    12 

Wyborne.

Lubię jRPGi, więc defaultowo lubię Final Fantasy. Owszem. Co prawda nie siódemka jest moim numerem jeden, a dziewiątka, ale obcowałem ze wszystkimi i praktycznie wszystkie sprawiły mi masę frajdy. Co by nie mówić o Trzynastce, była ładną i jedyną Fantazją na poprzednią generację. Liniową i w moim odczuciu taką se. Zmierza jednak na pecety, 9 października i osobom lubiącym taką formę RPG być może przyniesie odrobinę radości. A ja może w końcu zobaczę jak się kończy, choćby na YT, bo tak, sejwa mi wcięło. I całą konsolę.

Piętnastka pojawiła się na TGS 2014 i oczom mym zrobiła dobrze. Wraz z faktem, że to nie turówka, całe szczęście, bo przy FF X zasypiałem między kolejkami i całym przepychem wizualnym, który mam nadzieję, nie będzie wykastrowany, wywołał lekkie ślinienie się.

Dodaj komentarz12 myśli nt. „Final Fantasy XIII wkrótce na pecety, tymczasem Final Fantasy XV

  1. emperorkaligula

    Yoshihisa Hashimoto, Square Enix’s Chief Technology Officer, has lead the charge into the next-generation for the company with the Luminous Engine that will host games such as Final Fantasy XV. A PC version is currently undecided, but “collaborations” with Luminous Studio are planned for the future. The game, as per the team, will require a top of the line (expensive) machine to run. It’s because of this, that they want to see what the “demand” will be from the PC audience (which is your cue to let them know that you want it).

    http://www.finalfantasy.net/xv/world-epic/

    SHUT UP AND TAKE MY MONEY !!!

Powrót do artykułu