Dodaj komentarz30 myśli nt. „[FILM] Zwiastun Strażników Galaktyki

 1. iHS

  Ech, czytam i widzę, ze fabuła to autorskie pomieszanie wszystkiego z czymkolwiek – trochę z uniwersum ultimate, trochę z kanonu, trochę z 2008, trochę z 1968… będzie takie iiiiiiiiiiimehmehmeh obstawiam. Po czym nie daj bozi będą chcieli to połączyć z innymi fabułami i zwariują, jak przy okazji ostatniego wolverina i wczesniejszych x-menów. Dali by se siana i polecieli po prostu scenariuszami komiksowymi, jest kupę narawdę dobrych, zamiast z uporem wyważać otwarte drzwi, i trafiać w ścianę obok.

   1. iHS

    @Nitek

    Były dwie serie, jedna w19 68, druga w 2008, pierwsza to już takie hard retro, druga już bardziej współczesna, chociaż zawsze była gatunkowo lżejsza niż reszta marvela (taki starjammers bardziej niż avengers). Ja lubię najbardziej tego marvela najnowszego, i kosmiczne wątki marvela mnie nudziły (chociaż ostatnie infinity nie było najgorsze) – można obczaić story arc : annihilation conquest.

    A jaki jest zwiastun to nie wiem, bo jakieś juje zamiast levelować swoich paladynów mi jutuba poblokowały.

     1. urt_sth

      @Twoja_Stara

      To ja polecę przepis na włoski jabłecznik z pestkami sosny, znaczy orzeszkami pinii. Bardzo smaczne i w sumie nietrudne ciasto. Z kolei sernik z wiśniami z kuchni lidla, na poziomie, jednak dupy nie urywa (trochę niefortunne sformułowanie względem ciasta – no cóż) .
      Sernik australijski (ser riccota + zwykły, żółtka, cytryny ze skórką) niczego sobie, muszę zrobić jeszcze raz i polać na wierzchu kuwerturą czekoladową :), może będzie jeszcze lepszy.

Powrót do artykułu