Fez i Polytron na sprzedaż

mokraTrawa dnia 24 sierpnia, 2014 o 12:23    30 

Tak na szybko, bo zaraz wychodzę z domostwa. Ostatnio Phil Fish (znacie go nie?) wrócił na Twittera i znowu zachowywał się jak Phil Fish. Kogoś to wkurzyło i zaatakował go.

 

W wyniku ataku w ręce hakera dostało się wiele cennych informacji, takich jak: konta email, hasła, informacje bankowe, firmowy dropbox.

Phil ma dość i sprzedaje prawa do Feza, oraz swoje studio Polytron. Na Twitterze ogłosił chęć sprzedaży i że żadna sensowna oferta nie zostanie odrzucona.

Tyle, że pojawia się wątek spiskowy [dop. Nitek]
11

Dodaj komentarz30 myśli nt. „Fez i Polytron na sprzedaż

 1. buggeer

  Jak można tyle rzeczy wykraść? Jeżeli socjotechnika nie wystarczyła, ktoś się musiał nieźle napracować.
  A poza tym: Czy oni wszystko trzymali w jednym miejscu? Polskie GIODO by ich zjadło gdyby do wszystkich wykorzystywanych w spółce baz był dostęp z tego samego terminala.

  1. buggeer

   @Nitek

   No i ten wątek spiskowy ma większy sens niż oficjalna wersja. Jeeli trzymali to w jednym miejscu w Polsce już ich administratora bezpieczeństwa informacji by czekała odpowiedzialność karna z ustawy o ochronie danych osobowych, bo się do rozporządzenia w sprawie warunków technicznych nie zastosował. Nie wierzę, że w USA nie ma odpowiednika GIODO.

 2. Mindestens

  To jak już tu i inny off-topic był, to i na mój się chyba miejsce znajdzie: Jednak miałem rację nawet się myląc kiedyś w komciu co do tytułu kopanej – mikropłatności są i w Fifie. Electronic Farts walczy z jakimiś sprzedawcami monet, czy czego tam w Fifa 15:

  http://www.cinemablend.com/games/EA-Banning-Bots-Coin-Sellers-Microtransaction-Filled-FIFA-15-66898.html

  Zatem znak czasów, oba tytuły startowe Xbone w Polszy z mikropłatnościami (poza tym, że normalnie żeby je nabyć to i tak wybulisz jak za zboże)…

   1. Mindestens

    @teekay

    Och, daruj sobie te nędzne przytyki. Jak już się ogarniesz sam ze sobą i swoim protekcjonalnym tonem, możesz sobie przeczytać to samo tu albo tutaj, a jak i te linki nie spełniają twych wyszukanych kryteriów, możesz się bujać.

    Wszystkie trzy teksty opisują to samo – tryb ultimate team, jakoby obecny w Fifie 14 oraz nadchodzącej Fifie 15, w obu tytułach mając mikropłatności, jak wynika. Co podaje też strona na Wikipedii Fify 14, a wydaje mi się, że złamasy z EA by to sobie tam już zedytowały, gdyby ta informacja była błędna. Nigdzie nie ma mowy o jakiejś samodzielnej grze F2P oderwanej od tych tytułów, więc jeżeli mam już komuś zawierzyć nie dysponując innymi źródłami, swoje nadal uważam w tym przypadku za wiarygodniejsze.

Powrót do artykułu