Far Cry Blood Dragon kolejną darmową grą w UBI30

powazny_sam dnia 4 listopada, 2016 o 9:42    6 

Tak, za darmo. Choć dla niektórych samo przełamanie niechęci do zalogowania do uplay w celu kliknięcia “Get the Game Now” może być zbyt wysoką ceną.

Mimo tego zachęcam tych co nie mieli okazji zagrać, a z sentymentem wspominają epokę wypożyczalni VHS i produkcji typu “Uniwersalny żołnierz”. Bo choć gra ma współczesną mechanikę (silnik Far Cry 3) to fabuła, muzyka i ogólnie klimat jest rodem z dziwacznych fantazji twórców filmów akcji z lat 90-tych.

Do wzięcia w przyszłym tygodniu, wg źródła po 9 listopada. Znajdziecie ją w zakładce UBI30 na koncie UPLAY. Po kliknięciu w stosowny przycisk, gra zostanie na waszym koncie na zawsze (albo do końca usługi ubi).

 

 

Dodaj komentarz6 myśli nt. „Far Cry Blood Dragon kolejną darmową grą w UBI30

 1. Zebulah

  Ale się… zdenerwowałem. Zainstalowałem ze Steam FC3:BD, uruchamiam i co? Podaj dane konta Uplay… Którego nie mam.
  A tak chciałem ograniczyć się tylko do Steama i GOGa. Muszę się zastanowić czy zdradzić ideały i zagrać czy odżałować te kilka euro i olać sprawę.

  1. powazny_sam Autor tekstu

   @Zebulah

   Machnąć ręką na kilka euro, ale Blood Dragon jest moim zdaniem warty grzechu.
   Sam już dawno odpuściłem sobie bezcelową walkę z systemem, wkurza to zakładanie dodatkowych kont ale co zrobisz, bez Uplay nie pograsz (legalnie) np. w nowsze Anno czy właśnie w Far Cry, bez Origina nie ma Battlefielda, Dead Space, Fify a bez Rockstar Social Club nie odpalisz GTA czy Max Payna a w większości to świetne gry i szkoda byłoby je po prostu pominąć.

Powrót do artykułu