Fani RPG zaznaczają w kalendarzu 3 kwietnia, datę premiery Pillars of Eternity II: Deadfire

Nitek dnia 25 stycznia, 2018 o 20:48    5 

Przy okazji nie zapomnijcie zebrać drużyny na czekające Was wojaże.

Jak wieści donoszą, w drugich Filarach zostaniemy kapitanem statku i razem z pozostałymi członkami naszej załogi ruszymy w nieznane, by przetrzebić niebezpieczeństwa wszelkiej maści. Całość ma być mocno nieliniowa, a nasze decyzje, jak zwykle, pozwolą na kształtowanie własnej przygody przez każdego gracza.

Dodaj komentarz5 myśli nt. „Fani RPG zaznaczają w kalendarzu 3 kwietnia, datę premiery Pillars of Eternity II: Deadfire

  1. thewhitestar

    Już? Tak szybko? Kuuurde, a ja pomimo 140h w jedynce jeszcze jej nie skończyłem… Bo mam skrzywienie że w tego typu rpgi zawsze gram na najwyższym poziomie trudności, a jedynka ma fatalny ficzer sprawiający że na owym najwyższym poziomie zasrywa cały ekran masą przeciwników i te walki są po prostu męczące. Nie tyle wymagające co po prostu męczące! Ekran po ekranie zalewa gracza tysiąc pińcset wrogów, a do tego jeszcze trzeba się mierzyć z tragicznym wyszukiwaniem ścieżek oraz kiepską przejrzystością pola walki… Ech, masakra…
    Trzykrotnie dochodziłem do samej końcówki by już przemęczony dać sobie siana. Ostatnio nawet zainstalowałem by nadrobić ale z myślą żeby tym razem zagrać poziom niżej niż na najwyższym, i chyba trzeba zacząć to uskuteczniać, bo to już tylko miesiąc został!

Powrót do artykułu